кафедра бухгалтерського обліку і аудиту

 
Загальна інформація
Новини кафедри
Склад кафедри
Історія кафедри
Спеціальності
Концепція кафедри
Дисципліни
Методичне забезпечення
Источники для иностранных студентов/Sources for foreign students
Наукова робота студентів
НДР
CIPA
Інформація для студентів
Наші випускники
Контакти
Бухгалтерські курси

Збірник матеріалів конференції від 22 листопада 2018 року

Збірник матеріалів конференції від 21-22 травня 2018 року

ЗБІРНИК НАУКОВИХ СТАТЕЙ МАГІСТРІВ 2018 року

ЗБІРНИК НАУКОВИХ СТАТЕЙ МАГІСТРІВ 2017 року

Студентська конференція 2018 р.

Студентська конференція 2019 р.

Новини кафедри

          

          

6 вересня 2019 року викладачі кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Ночовна Юлія, Карпенко Євгенія, Любимов Микола та завідуюча кафедрою Кулик Вікторія радо вітали у Полтавському університеті економіки і торгівлі студентів Полтавського кооперативного коледжу. Після екскурсії по університету про студентське життя говорили у затишній атмосфері за чашкою запашного чаю.

          

1 вересня 2019 року завідувач кафедри Вікторія Кулик та куратор групи Юлія Ночовна радо зустрічали першокурсників спеціальності "Облік і оподаткування" Полтавського університету економіки і торгівлі. Студентам-першокурсникам розказали про переваги професії бухгалтер та особливості навчання у ПУЕТ, провели екскурсію університетом та закінчили зустріч чаюванням у затишній кондитерській «Марія Комарист».

Починаємо! Усе найкраще попереду!

          

15-17 травня 2019 р. У II етапі Всеукраїнської студентської олімпіаді з дисципліни Управлінський облік серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації брали участь представники  кафедри бухгалтерського обліку і аудиту:

Шийка Ганна Іванівна ( ОА-51 м) як переможниця I етапу конкурсу в університеті, та к.е.н., професор Карпенко Ольга Василівна як член журі цього заходу. Зустріч з професіоналами з різних міст України  додала нових обертів в розвитку та підтримці сучасних знань з управлінського обліку, що особливо важливо зараз, коли спеціальність  О71 «Облік і оподаткування» віднесена до галузі знань 07 «Управління та адміністрування».

          

3 квітня 2019 року студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування в рамках навчальних тренінгів Бухгалтерський облік у бізнесі та Галузеві особливості фінансового обліку разом з доцентом кафедри Ночовною Ю.О.(Julia Nochovna) відвідали ТЦ Епіцентр.

Практикоорієнтоване виїзне заняття дозволило студентам детально ознайомитися з основними бізнес-процесами торговельного підприємства, особливостями роботи з касовими апаратами, документальним оформленням та обліком  руху товарно-матеріальних цінностей.

          

26 березня 2019 року в рамках ХLІІ Міжнародної наукової студентської конференції за підсумками науково-дослідних робіт студентів ПУЕТ за 2018 рік кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту проведено засідання секції «Проблеми бухгалтерського обліку, контролю та аналізу» - керівник к.е.н., доцент Ночовна Ю.О.

На заході заслухані та обговорені доповіді студентів 1-5 курсів спеціальності „Облік і оподаткування”, які підтвердили проблемність та практичну спрямованість наукових досліджень кафедри, супроводжувалися змістовними презентаціями і викликали жваву професійну дискусію у присутніх.

Дипломи отримали:

І ступеня - Неруш Анна Юріївна, ОА-51м «SWOТ-аналіз ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» (науковий керівник – Ночовна Ю.О., к.е.н., доцент)

ІІ ступеня - Ющенко Олександр Сергійович, ОА-51м «Завдання бухгалтерського обліку нематеріальних активів в інституційному середовищі» (науковий керівник – Карпенко О.В., к.е.н., професор)

Даскал Юлія Олександрівна, ОА-21 «Нові правила обліку валютних операцій підприємства» (науковий керівник – Ночовна Ю.О., к.е.н., доцент)

ІІІ ступеня - Супрун Аліна Олексіївна, ОА-51м «Резерви збільшення прибутку та підвищення рентабельності підприємства» (науковий керівник – Прохар Н.В., к.е.н., доцент)

Горбенко Катерина Олександрівна, Лисенко Тетяна Анатоліївна, ОА-12і «Порівняльна характеристика податкових систем України та світу» (науковий керівник – Прохар Н.В., к.е.н., доцент)

Щиро вітаємо переможців конференції і зичимо подальших наукових здобутків, творчого натхнення і віри у власні сили!!!

          

Свято розуму, кмітливості та ерудиції

З метою популяризації бухгалтерського обліку, професійної та творчої самореалізації студентської молоді й зміцнення зв’язків університету з кооперативними коледжами 20 березня 2019 року проведено День кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ

Учасниками заходу стали студенти І-V курсів спеціальності 071 Облік і оподаткування Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавського кооперативного коледжу та Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права імені С. В. Литвиненка.

У рамках Днів кафедри бухгалтерського обліку і аудиту організовано презентацію наукових розробок та дистанційних курсів викладачів кафедри, студентські олімпіади з фахових дисциплін, день студентського самоврядування, конкурс на кращу відеолистівку «Бухгалтер і Я», квест «Лабіринтами ПУЕТ», медіагру «Бухгалтер-ерудит».

За активну участь у Днях студентського самоврядування нагороджено студентів груп ОА-11і - Горбенко Катерину, Лисенко Тетяну, ОА-41 -Швець Анастасію

Нагороджено студентів за перемогу в олімпіадах з фахових дисциплін:

 • «Організація і методика аудиту»  студентку групи ОА -51м - Супрун Аліну
 • «Облік і звітність в оподаткуванні» студентку групи ОА -51м - Неруш Анну
 • «Управлінський облік» студентку групи ОА -51м - Шийку Ганну
 • «Фінансовий облік»  студентку групи ОА- 21 Даскал Юлію
 • «Основи бухгалтерського обліку»  студентку групи ОА- 21 - Польову Анну

Традиційно в межах Днів кафедри бухгалтерського  обліку і аудиту 20.03.2019 р. доц. Прохар Н.В. для студентів проведено КВЕСТ «Лабіринтами ПУЕТ».

У захоплюючій грі приймали участь збірні команди студентів ІІ і V курсів  та  І і ІV курсів спеціальності «Облік і оподаткування». Під час КВЕСТу команди розв’язували завдання професійного спрямування, загальної ерудиції та показали неабияку кмітливість і гарну фізичну підготовку при переміщенні станціями маршруту.

Вітаємо переможців – збірну команду ІІ і V курсів, вони лише на лічені секунди прибули  до кінцевої станції маршруту першими! Заохочувальні призи у вигляді смаколиків  отримали всі учасники КВЕСТу!

За участь у конкурсі на кращу відео-листівку „Бухгалтер і Я” нагороджено студентів академічних груп ОА-51, ОА-41, ОА-11і 

За участь у медіа-грі „Бухгалтер-ерудит” – збірна команда ПУЕТ і Полтавського кооперативного коледжу «Бухгалтерський дозор», капітан: Неруш Анна, а також команда Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права ім. С.В. Литвиненка «Гарячі перці», капітан: Ялонська Любов

Усі учасники заходу нагороджені грамотами, дипломами, подарунками та солодкими призами.

Щиро дякуємо студентам за активну участь, а керівництву ПУЕТ, Полтавського та Новомосковського кооперативних коледжів  – за співпрацю та підтримку!!!

Дякуємо за те, що Ви завжди з нами!!!

          

ОГОЛОШЕННЯ!!!

20 березня 2019 року початок о 8:00 год.00 хв.

День кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ

Учасники:  студенти І-V курсів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавського кооперативного коледжу, Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права ім. С.В. Литвиненка, викладачі, абітурієнти та зацікавлені особи.

Програма заходів

Дата і час
проведення

Назва заходу

20.03.2019р.
8:30
ауд. 124,133

День студентського самоврядування

20.03.2019р.
9:00
ауд. 133

Узагальнення результатів олімпіад з фахових дисциплін:
Фінансовий облік
Організація і методика аудиту
Основи бухгалтерського обліку
Управлінський облік
Облік і звітність в оподаткуванні
Інформаційні системи і технології в обліку

20.03.2019р.
9:00
ауд. 133

Відео-листівка «Бухгалтер і Я»

20.03.2019р.
9:30
приміщення
університету

Квест «Лабіринтами ПУЕТ»

20.03.2019р.
10:30
ауд. 302

Презентація наукових розробок викладачів кафедри, дистанційних курсів, науково-дослідних та дипломних робіт студентів

20.03.2019р.
11:00
ауд. 302

Медіа-гра «Бухгалтер-ерудит»
зі студентами Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавського кооперативного коледжу та Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права ім. С.В. Литвиненка

 ГОСТИННО ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ

Долучитися ДО ЗАХОДІВ!!!

          

З дружнім профорієнтаційним візитом до Полтавської ЗОШ № 18 (І-ІІІ ступенів) 14.03.2019 р. завітали викладачі кафедри бухгалтерського обліку і аудиту доцент Мілька А.І.(Алла Мілька) та асистент Чижик Т.В.(Tanya Chyzyk).

Колектив вчителів Полтавської ЗОШ № 18 та учні випускових класів радо зустріли та із задоволенням поринули у захоплюючий світ Сімейної бухгалтерії. Учні із захопленням підраховували доходи і витрати, визначали шляхи економії сімейного бюджету.

Після перегляду презентаційних відеороликів про ПУЕТ викладачі детально розповіли про правила прийому до університету, порядок подання документів, умови навчання й проживання студентів, а також переваги, які має університет.

Висловлюємо подяку директору Полтавської ЗОШ № 18 Горіній Оксані Йосипівні та її заступнику з навчально-виховної роботи Ладигіній Олені Володимирівні за теплу атмосферу та сприяння у проведенні заходу!

          

Як часто ми стикаємося з проблемою нестачі грошей для здійснення власної мрії? Як навчитися рахувати доходи, контролювати витрати та заощаджувати заради найважливішого? Адже навколо так багато нового і цікавого...

12.03.2019 року викладачів кафедри бухгалтерського обліку і аудиту (Accounting PUET) ПУЕТ(@puet) Ночовну Ю.О. (Julia Nochovna) та Мільку А.І. (Алла Мілька) гостинно зустрічало керівництво Полтавської спеціальної загальноосвітної школи 40 для проведення семінару-тренінгу «Навчися заробляти гроші на свої мрії.

Сімейна бухгалтерія» для учнів випускових класів. Майбутні абітурієнти з неабияким інтузіазмом занурилися у світ цифр і спробували себе у ролі бухгалтера. Збагнувши найважливіше, легко стати успішним!!!

Щиро дякуємо директору ЗОШ 40 Голубу Василю Григоровичу та його заступнику з навчально-виховної роботи Якіній Віті Іванівні за співпрацю!

          

Змінимо світ разом з Microsoft

5 березня доцент Деньга С.М. взяла участь у семінарі «Хмарні технології Microsoft. Безпечно. Надійно. Продуктивно», який було організовано представниками компанії Microsoft у Полтаві.

На семінарі було представлено останні технологічні новинки, тренди, нові інструменти автоматизації бізнес-процесів.

Захід організували ТОВ "ОблікСофт", Mitibi LLC - комплексні решення для бізнесу та 0532.ua - сайт міста Полтави - новини, афіша, довідник підприємств.

На семінарі обговорювалися наступні проблеми.

 1. Хмарні сервіси Microsoft та ефективність процесів.
 2. Інструменти та рішення Microsoft для підвищення продуктивності працівників. 
 3. Системний інструмент підвищення повернення інвестицій у програми лояльності. 
 4. Сервіси захисту пристроїв і додатків. 
 5. Програми навчання Microsoft.
 6. Що дають нам "хмарні" технології? Концепція 1C і Microsoft Cloud для кінцевого споживача. 1C в інфраструктурі публічної хмари (Azure).

Семінар розраховано для ІТ-керівників та підприємців переважно малого і середнього бізнесу, які хочуть бути на хвилі останніх технологічних новинок.

Готуючи завтрашніх фахівців і підприємців, наші викладачі не уявляють своєї роботи без постійного навчання та самовдосконалення, розвиваючи цю компетенцію і у молодого покоління.

          

26 лютого викладачами кафедри бухгалтерського обліку і аудиту для студентів ІІ курсу спеціальності "Облік і оподаткування" Полтавського кооперативного коледжу проведено медіа-урок "Як заробити перший мільйон?". Після перегляду художнього фільму "Золото" (2016) студенти мали можливість розробити і презентувати власний інвестиційний проект зі створення бізнесу, оцінку якому зробили студенти І курсу спеціальності "Облік і оподаткування" нашого університету Польова Анна та Желізняк Владислав. Цікаво було спостерігати за вмінням незнайомих раніше людей знайти спільні інтереси та проявити свої  лідерські якості. Маємо надію, що всі вони стануть заможніми та успішними і ми будемо пишатися ними!!! 

Захід відбувся за активної підтримки адміністрації Полтавського кооперативного коледжу і особисто викладача Радевич Тетяни Володимирівни! Щиро дякуємо за співпрацю і зичимо нових професійних звершень!

          

25.02.2019 року асистентом кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Чижик Т.В. проведено профорієнтаційну роботу серед випускників Миколаївської  ЗОШ І – ІІІ  ступенів, Роменського району, Сумської області та Роменського коледжу Сумського національного Аграрного університету, м. Ромни.

Учні та студенти  із зацікавленістю переглянули відео-ролики про університет, ознайомилися з основними напрямами діяльності університету, перевагами навчання та переліком спеціальностей, правилами прийому на 2019 навчальний рік. Найбільше школярів зацікавило проходження практики за кордоном, паралельне навчання в університетах інших країн та наявність гідних умов проживання, потенційних можливостей для творчого розвитку і подальшого працевлаштування.

          

Сьогоднішні випускники сільських шкіл такі щирі, відверті та відкриті, з легкістю готові сприймати все нове та цікаве! 

У цьому 25 лютого 2019 р. переконалися викладачі кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Ночовна Ю.О. та Карпенко Є.А. під час проведення профорієнтаційної роботи серед учнів 11 класів Селещінської, Машівської, Дмитрівської, Михайлівської та Лип’янської загальноосвітніх шкіл. 

Для  учнів 10-11 класів Михайлівської ЗОШ було проведено семінар-тренінг "Навчись заробляти гроші на власні мрії. Сімейна бухгалтерія", який дав можливість кожному із присутніх на мить відчути себе бухгалтером, навчив вести сімейний бюджет, заощаджувати та рахувати гроші. Сподіваємося, що отримані учнями навички стануть у нагоді при контролі за власними "кишеньковими" коштами та при веденні бізнесу.

Віримо, що Україна має світле майбутнє, в тому числі і в обличчі сьогоднішніх випускників загальноосвітніх шкіл Машівського району!!!

Щиро дякуємо адміністрації Селещінської, Машівської, Дмитрівської, Михайлівської та Лип’янської загальноосвітніх шкіл за небайдужість  та співпрацю!!!!

          

21-22.12.2018 р. відбувся успішний захист студентів-магістрантів спеціальності "Облік і оподаткування" денної форми навчання.

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

          

19.12.2018 відбувся успішний захист студентів-магістрантів заочної форми навчання зі спеціальності «Облік і оподаткування». Магістрів вітала Регіональний менеджер Тетяна Вікторівна Куделя.

Бажаємо успіхів!

          

8 грудня 2018 року доцентом кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ Соболь Г.О. проведено ігровий тренінг «Хитрощі перевірки або Право на помилку» з набуття навичок роботи аудитора.

До заходу долучилися учні шкіл № 19, 30. Учасники дізналися про професійні переваги та людські якості аудитора, навчилися виявляти фіктивні документи на основі формальної, арифметичної перевірки та перевірки по суті.

Допомогу у професійній майстерності надавали студенти спеціальності «Облік і оподаткування» Бойко Роман та Гордєєва Катерина.

Найбільш дискутоване питання – Чи має аудитор право на помилку?  Адже його професійне судження є основою для прийняття важливих рішень в управлінні, що визначають майбутнє бізнесу. Але, чи так це насправді? «Ризики в аудиті» - нова сторінка циклу професійних тренінгів.

До нових зустрічей!

          

22 листопада 2018 року у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» викладачами кафедри бухгалтерського обліку і аудиту проведено Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Соціально-економічні та правові чинники розвитку національної економіки України: облікові, аналітичні та контрольні аспекти в сучасних умовах інтеграційних процесів».

Метою проведення конференції було узагальнення наукових досліджень та розробка практичних рекомендацій щодо розвитку національної економіки України в цілому, а також обмін думками між досвідченими і молодими вченими та практиками.

Тези доповідей для обговорення на форумі конференції надіслали 162 учасники із України, Республіки Білорусь, Чеської Республіки, Грузії, Болгарії. Вітчизняні вчені представили своє бачення розвитку національної економіки України, виходячи із регіональних особливостей, зокрема, участь прийняли вчені із міст Вінниця, Дніпро, Ірпінь, Київ, Кривий ріг, Львів, Мелітополь, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси.

Дискусії науковці були пов’язані з обговоренням тем: основ функціонування та розвитку національної економіки України,  уточнення місця інформаційній систем та технологій в економіці, стану та проблем обліково-аналітичного забезпечення функціонування суб’єктів господарювання. Також було акцентовано увагу на актуальні питання функціонування та розвитку банківських систем та місце маркетингу і менеджменту в забезпеченні соціально-економічної стабільності.

Актуальність тематичних напрямів підтвердила участь провідних науковців, серед яких: 19 докторів наук та професорів; 32 кандидатів наук та доцентів;  9 здобувачів та аспірантів. У конференції взяли участь 48 студентів різних економічних спеціальностей, які навчаються за освітніми рівнями бакалавра та магістра, серед яких були іноземні студенти.

          

Ключ від професійного успіху одержав кожний, хто відвідав  День відкритих дверей  у ПУЕТ!

8 листопада 2018 року наша кафедра бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ гостинно приймала учнів 11-Б класу Полтавської ЗШ № 19 із класним керівником Калініченко Валентиною Василівною.

Учням було широко представлено освітні програми, умови навчання, перспективи закордонного стажування тощо.  Доц. Соболь Г. О. проведено семінар-тренінг «Хитрощі перевірки або право на помилку» з набуття навичок роботи аудитора ( Як виявити фіктивну накладну?   Як впізнати контрагента-шахрая?  «Хитрощі» з ПДВ.   Які професійні навички та моральними риси притаманні аудитору?  Чи має аудитор право на помилку?)

Ми завжди раді друзям!

          

Перейняти досвід у справжніх професіоналів прагне кожний студент!  

7 листопада 2018 р. студенти спеціальності «Облік і оподаткування» ПУЕТ взяли участь у роботі семінару-практикуму для комерційних та агропідприємств «Нові податкова накладна і розрахунок коригування. Передноворічні клопоти бухгалтера» (організатори: громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб «Баланс»; Полтавське представництво Групи компаній «Баланс»; редакція видання «Баланс»; спільно із кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ).

Цей захід – занурення у глибини практичної діяльності. Змушує переосмислити місце бухгалтера в управлінні бізнесом, відчути особисту професійну відповідальність за його безпеку.

 Разом до вершин професіоналізму!

          

День відкритих дверей – завжди свято!

1 листопада 2018 року ПУЕТ гостинно приймав школярів Полтави.

Гості нашої кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ – учні 11 класу Полтавської ЗОШ № 7 із класним керівником Остапієнко Сергієм Валентиновичем. У невимушеній родинній атмосфері було презентовано освітні програми ПУЕТ. Гості скористалися нагодою поспілкуватися із студентами і викладачами ПУЕТ; під час екскурсії по університету ознайомилися із матеріальною базою освітнього процесу.

Доц. Ночовною Юлією було проведено семінар-тренінг «Навчися заробляти гроші на своїй мрії. Сімейна бухгалтерія».  

Ми цінуємо Вашу довіру до нас!

          

1 листопада відбувалася зустріч омбудсмена з кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту в рамках тренінгового циклу для викладачів та співробітників ПУЕТ. В конструктивному діалозі обговорили особливості взаємодії студентського омбудсмена, викладачів та студентів як учасників освітнього процесу.

          

18-19 жовтня 2018 року завідувачка кафедри д.е.н., доц. Кулик В.А. та к.е.н., доц. Деньга С.М. взяли участь у тренінгу на тему «Розробка плану впровадження системи комунальної (муніципальної)  статистики», який було проведено у Полтаві в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». 

В рамках тренінгу учасникам на прикладі німецьких міст було презентовано муніципальну систему статистику Німеччини, її організаційну структуру, сфери відповідальності, процеси фінансування, опрацювання даних щодо моніторингу та звітування.

Учасники обговорили необхідність та план дій, як запустити роботу служби\відділу аналізу інформації в Полтавській міській раді, скільки людей має працювати в такій службі, кому вона має підпорядковуватися і який круг завдань цієї служби.

Джерело: http://www.2030.poltava.ua/ua/novyny-ta-podii/170-18-19-zhovtnia-2018-roku-buv-provedenyi-treninh-na-temu-rozrobka-planu-vprovadzhennia-systemy-komunalnoi-munitsypalnoi-statystyky

          

Велика вдача – поспілкуватися у професійному колі ще під час навчання у ВНЗ! 18 жовтня 2018 р. студенти спеціальності «Облік і оподаткування» ПУЕТ взяли участь у семінарі-практикумі «Осінні нововведення з питань оплати праці» (організатори: громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб «Баланс»; Полтавське представництво Групи компаній «Баланс»; редакція видання «Баланс»; спільно із кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ).

Актуальні питання:

1. Нововведення, що пов’язані з соціальним страхуванням:
2. Виплата лікарняних і новий порядок фінансування ФСС:
3. Квартальний звіт за формою №1ДФ: згадуємо порядок подання та виправляємо помилки.

          

Підґрунтя професійних знань бухгалтера формує розуміння бізнес-процесів і основ сучасних технологій. Узгоджена взаємодія освітньої та виробничої сфери є фундаментом дуальної освіти.  

10 жовтня 2018 року студенти спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод», історія створення якого починається із 1945 року.

Сьогодні завод заслужив визнання і повагу в Україні, країнах СНД і Прибалтики, і в далекому зарубіжжі – Китаї, Болгарії, Франції, Німеччині, Австрії, Великобританії, США, Швейцарії, Греції, Туреччини, Польщі, Румунії та Аргентині.

Підприємство має ряд нагород і знаків пошани, постійно робить кроки для набуття нових підтверджень лідерства в своїй галузі.

Майбутні фахівці у сфері бухгалтерського обліку мали нагоду простежити одномоментність виробничих процесів і документування операцій, усвідомити специфіку проведення інвентаризації у цехах, зрозуміти важливість раціональності використання ресурсів.

          

Цього року газета «Все про бухгалтерський облік» святкує свій 25-річний ювілей!

8 жовтня 2018 р. відбулась зустріч студентів спеціальності «Облік і оподаткування», викладачів кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ із представником редакції газети «Все про бухгалтерський облік» Куделя Тетяною. 

Газета «Все про бухгалтерський облік» є одним із авторитетних у нашій країні професійних видань, що підхоплює гострі, актуальні, цікаві та корисні питання у сфері бухгалтерського обліку.

Бажаємо, щоб величезний потенціал, висока професійна майстерність і надалі будуть запорукою плідної діяльності творців газети «Все про бухгалтерський облік». Бажаємо нових творчих злетів, довіри читачів і професійного чуття на все нове та цікаве у сфері бухгалтерського обліку! Нових успіхів та процвітання!

          

Міжнародна науково-практична
інтернет-конференція

«Соціально-економічні та правові чинники розвитку національної економіки України: облікові, аналітичні та контрольні аспекти в сучасних умовах інтеграційних процесів»

Вельмишановні колеги!

 Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (кафедра бухгалтерського обліку і аудиту) запрошує вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Соціально-економічні та правові чинники розвитку національної економіки України: облікові, аналітичні та контрольні аспекти в сучасних умовах інтеграційних процесів», що відбудеться 22 листопада 2018 року.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

 • Cекція 1. Концептуальні основи функціонування та розвитку національної економіки України.
 • Секція 2. Актуальні питання функціонування та розвитку банківських систем.
 • Секція 3. Обліково-аналітичне забезпечення функціонування суб’єктів господарювання.
 • Секція 4. Облік та контроль у контексті перспектив удосконалення фіскального адміністрування.
 • Секція 5. Інформаційні системи й технології в економіці.
 • Секція 6. Маркетинг і менеджмент у забезпеченні соціально-економічної стабільності.

Просимо підтвердити свою участь у конференції до 1 листопада 2018 року надіславши на електронну адресу оргкомітету (conference2018oa@gmail.com) тези доповідей, оформлені відповідно до вимог.  За підсумками конференції буде сформований електронний збірник матеріалів конференції (PDF). Збірнику будуть надані відповідні бібліотечні індекси УДК, ББK та міжнародний стандартний книжковий номер (ISBN).

Час проведення:
22 листопада 2018 року

Місце проведення: 
Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ

Дата проведення: 
Четвер, 22 листопада 2018 о 09:00.

Інформаційний лист

Информационное сообщение

          

22.09.2018 р. студенти 1 курсу «Облік і оподаткування» ПУЕТ разом із куратором доц. Любимовим М. О. долучилися  до святкового ходи від Білої альтанки до Театральної площі м. Полтава у вишиванках у рамках арт-проекту "Полтава Вишивана".

Люби свою сорочку шиту,
В ній України вся родина.
Легенду бережи нажиту,
Вона, – як життєдайна днина!
(за В. Шерником)

Квест «Лабіринтами ПУЕТ» вже став щорічною традицією кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ!

          

19.09.2018 р. ми запросили наших друзів – студентів спеціальності «Облік і оподаткування» Полтавського кооперативного коледжу. Три команди – три дружніх цілеспрямованих колективи студентів спеціальності «Облік і оподаткування» ПУЕТ (1, 2, 4, 5 курси) та Полтавського кооперативного коледжу (2, 3 курси) – змагалися за право бути визнаними найкмітливішими, найспритнішими, найерудованішими.

Правильні відповіді на загадки, логічні задачки, ребуси, шаради, професійні питання, розроблені доц. Прохар Н. В., доц. Соболь Г. О., ховали у собі станції призначення лабіринту ПУЕТ: навчальні аудиторії, кафедру бухгалтерського обліку і аудиту, військову кафедру, деканат факультету фінансів і обліку, актову залу, медіатеку, бухгалтерію, радіорубку, бібліотеку, спорткомплекс «Олімп», кабінет омбудсмена, хол 2 поверху.

На переможців чекав студентський кубок кафедри бухгалтерського обліку і аудиту та солодкі смаколики

Ми дякуємо за підтримку нашого заходу кураторам студентських груп Полтавського кооперативного коледжу Радевич Т. В., Москаленко О. І.

До нової зустрічі! 

          

Студенти і викладачі ПУЕТ взяли участь у заходах з нагоди 75-ї річниці визволення Полтави від німецько-фашистської окупації. 19.09.2018 р. пройшла офіційна церемонія біля пам’ятника загиблим військовим авіаторам. 

Пам’ятаємо. Шануємо.

          

А чи були ви по той бік ефіру на «Лтаві»? 18.09.2018 р. Телерадіоканал «Лтава» запросив на екскурсію студентів спеціальності «Облік і оподаткування» ПУЕТ.

Разом із викладачами кафедри бухгалтерського обліку і аудиту доц. Карпенко Є. А., доц. Соболь Г. О. нам вдалося на мить долучитися до світу телебачення.

Взнати, як проходять зйомки популярних телепрограм, ознайомитися із алгоритмом побудови ефірних блоків. Ми краєм ока зазирнули, як готується випуск Полтавських телевізійних новин.

Нам показали тонкощі роботи у студії радіомовлення. Ми поспілкуватися із справжніми професіоналами у цій сфері. Адже злагоджено працює ціла команда спеціалістів. Це вражає! Бажаємо Телерадіоканал «Лтава» подальших успіхів, гарячих нових і широкої аудиторії!

          

18.09.2018 р. доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ Мілька Алла взяла участь у роботі професійного семінару із циклу «Форум. Бюджет» на тему «Нове в бухгалтерському обліку, звітності по ЄСВ та державних закупівлях для суб’єктів державного сектору».

Захід було організовано у форматі «кінотеатр» у 20 містах України.

На семінарі розглянуто стратегію розвитку бухгалтерського обліку у державному секторі, актуальні питання подання фінансової звітності та звітності з ЄСВ, проблемні аспекти запровадження системи подання електронної звітності через сервіси «Є-Звітність» та «Є-Дата». Окремо надано роз’яснення щодо контролю в сфері публічних закупівель, актуалізації роботи автоматизованих систем управління та обліку в бюджетному секторі тощо.

          

5 вересня 2018 року кафедра бухгалтерського обліку і аудиту радо приймала гостей із Полтавського кооперативного коледжу.

Студентів 2 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» та куратора групи викладача Радевич Т. В. привітала завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту д.е.н., доц. Кулик В. А.

У рамках заходу доцентом Ночовною Ю. О. проведено семінар-тренінг «Навчись заробляти гроші на свої мрії. Сімейна бухгалтерія», на якому обговорено актуальні проблеми формування сімейного бюджету, можливості отримання додаткових доходів та економії поточних витрат. Професійна спрямованість ситуаційного завдання тренінгу дозволила майбутнім бухгалтерам обрахувати загальну суму доходів і витрат сім’ї та визначити можливу суму заощаджень, яка сприятиме здійсненню власної мрії!

Під час квест-екскурсії по університету «Шляхами таємничого НЕщоденника», яку очолила доцент Соболь Г. О., гості мали змогу поспілкуватися із колективом кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, деканату фінансів і обліку Інституту економіки, управління та інформаційних технологій, працівниками Центру дистанційного навчання, читальної зали, медіатеки.

Підримку в організації заходу було надано доц. Карпенко Є. А., ст. лаборантом Кулявець Н. О., магістрантом 6 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Чижик Тетяною.

На згадку про проведений захід гостям було роздано черговий випуск Студентського Вісника ПУЕТ, а переможцю квест-екскурсії – особливий приз. 

          

6 вересня 2018 р. представники «Finanzgruppe. Sparkassenstiftung für internationale Kooperation» провели тренінг «Інструменти ефективного управління бізнес-діяльністю. Побудова та аналіз управлінського обліку» для підприємців та керівників малого бізнесу Полтави, у якому брали участь викладачі кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ – доц. Соболь Г. О., доц. Деньга С. М. Тренінг поєднав елементи теорії з бізнес-планування та практики з моделювання та аналізу звіту про рух грошових коштів. 

          

Чудового дня золотої осені висловлюємо щирі слова подяки профессору Юстині Андріївні Веризі! 

За роки освітньої діяльності Ви виховали не одне покоління справжніх лідерів у сфері обліку і аудиту. Ви навчили нас рухатися вперед у професії та житті, відновлювати жагу до знань і всього нового, загартували дисципліною та відповідальністю. 

Ви перегорнули нову сторінку долі! Нехай Ваша душа залишається молодою, повниться радістю кожен прожитий день, а Ваше щире серце не знає втоми.

Щиро зичимо доброго здоров’я на довгі роки, добробуту, щастя в житті, Божих благословінь!

Презентуємо Індивідуальний план викладача Вериги Юстини Андріївни за 1974 – 2018 навчальні роки!

          

Архів новин