кафедра бухгалтерського обліку і аудиту

ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ IV Міжнародної науково-практичної конференції БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМСТВОМ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ

Тези доповідей ХLVІ Міжнародної наукової студентської конференції за підсумками науково-дослідних робіт студентів за 2022 рік

ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ Всеукраїнської молодіжної науково-практичної інтернет-конференції НАУКА І МОЛОДЬ У ХХІ СТОРІЧЧІ

ЗБІРНИК НАУКОВИХ СТАТЕЙ МАГІСТРІВ 2022 року ч1.

Тези доповідей 2022 року ч1.

ЗБІРНИК НАУКОВИХ СТАТЕЙ МАГІСТРІВ 2021 року ч1.

Тези доповідей 2021 року ч1.

ЗБІРНИК НАУКОВИХ СТАТЕЙ МАГІСТРІВ 2020 року

Монографія "Перспективи розвитку бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту в умовах інноваційних інформаційних технологій", червень 2021 р.

Збірник матеріалів конференції від 22 листопада 2018 року

Збірник матеріалів конференції від 21-22 травня 2018 року

ЗБІРНИК НАУКОВИХ СТАТЕЙ МАГІСТРІВ 2018 року

ЗБІРНИК НАУКОВИХ СТАТЕЙ МАГІСТРІВ 2017 року

Студентська конференція 2018 р.

Студентська конференція 2019 р.

 

Новини кафедри

          

25.09.2024 викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти 1 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітня програма «Облік і аудит» взяли активну участь в осінньому благодійному ярмарку ПУЕТ. Мета ярмарку - закрити збір на автомобіль для виконання бойових завдань на Покровському напрямку бійцями 152 Окремої єгерської бригади підрозділу БпАК. Завдяки зусиллям усіх учасників, ціль була успішно досягнута.

Наша СИЛА – у нашому ЄДНАННІ!

Об’єднуймо зусилля заради Перемоги!

          

Колектив кафедри бухгалтерського обліку і аудиту вітає здобувачів вищої освіти денної форми навчання спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» освітня програма «Публічні закупівлі» ступеня магістра з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

Комісія працювала відповідно до розкладу 24.09.2024 у складі:

Голова комісії:

  • Ляхно Руслана Валентинівна - в.о. заступника начальника гуманітарного відділу виконавчого комітету Мачухівської сільської ради, головний бухгалтер.

Члени комісії:

  • Манжура Олександр Васильович, професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, доктор економічних наук;
  • Любимов Микола Олександрович, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Секретар ЕК:

  • Артюх-Пасюта Олена Василівна, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Комісія відзначила високий рівень професійних знань здобувачів, актуальність і глибину наукових досліджень.

Бажаємо успіхів і подальшого професійного зростання!

          

У суботу 14.09.2024 р. у форматі офлайн НПП кафедри, зокрема: завідувач кафедри, доц. Мілька А.І., проф. Плаксієнко В.Я., доц. Любимов М.О. провели консультації для студентів денної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітня програма «Облік і аудит» ступеня бакалавр. Під час консультації здобувачі вищої освіти отримали роз'яснення щодо організації освітнього процесу та роботи в дистанційних курсах.

Постійна комунікація та підтримка від НПП кафедри - це надати ЗдВо якісну підготовку та сприяти самореалізації кожного студента.

Освітній процес триває!

          

07.09.2024 проведено консультативні заняття науково-педагогічними працівниками кафедри для здобувачів вищої освіти першого бакалаврського рівня спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітня програма «Облік і аудит» з освітніх компонент:

- Тренінг: Галузеві особливості фінансового обліку в торгівлі (доц. Мілька А.І.);
- Облік за видами економічної діяльності (доц. Артюх-Пасюта О.В.)

Шановні здобувачі нагадуємо, що додаткові онлайн-заняття та консультації проходять щосуботи.

Лінк для приєднання: https://webinar.puet.edu.ua/d227989811e418f339e7f439166144b3

Задля оптимізації процесу консультування, просимо здобувачів вищої освіти попереджувати викладачів про бажання бути присутніми на зустрічах. 
Освітній процес триває!

          

17.06.-20.06.2024 р. відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит» ступеня бакалавра.

Голова екзаменаційної комісії:

  • Літовка Ірина Володимирівна, головний бухгалтер відділу освіти виконавчого комітету Новоселівської сільської ради Полтавського району.

Члени екзаменаційної комісії:

  • Мілька Алла Іванівна, завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук,
  • Любимов Микола Олександрович, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Секретар екзаменаційної комісії:

  • Артюх-Пасюта Олена Василівна, доцентка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Голова комісії відзначила належний рівень підготовки кафедрою студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит» ступеня бакалавра.

Вітаємо наших випускників та бажаємо втілити отримані знання й практичні навички у своїй професійній діяльності, нарощувати і примножувати свій потенціал, досягати нових цілей!

          

4 червня 2024 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми «Облік і аудит ступенів бакалавра та магістра та здобувачів вищої освіти денної та заочної форма навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Гарант освітньої програми, Прохар Наталія Вікторівна, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ознайомила ЗдВО з узагальненими результатами проведеного анкетування ЗдВО щодо якості освітньої програми та освітнього процесу у ІІ семестрі 2023-2024 н.р., акцентувала увагу на внутрішніх нормативних документах ПУЕТ щодо залучення студентів до комунікації з гарантами освітніх програм для покращення навчального процесу. Також обговорювалися важливі аспекти додержання під час навчального процесу та науково-дослідної роботи вимог академічної доброчесності. Крім цього, ЗдВО було проінформовано про можливості участі у програмах академічного обміну Erasmus+, а також можливості вдосконалення професійних навичок в межах неформальної освіти.

          

          

«Виробнича практика в бухгалтерії — це ключ до реального розуміння того, як фінансова інформація впливає на бізнесові рішення».

Лісняк А.Д.

Практична підготовка здобувачів вищої освіти кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми для здо­буття освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит».

Тож почуємо враження здобувачів вищої освіти гр. ОА б-21 про проходження виробничої практики!

  • Вітаю! Мене звати Лісняк Андрій. Сьогодні, хочу висловити свою думку стосовно проходження виробничої практики на ТОВ «Полтавський комбінат хлібобулочних виробів «КУЛИНИЧІ»». Кожна нагода, що дається нам в житті, вона не проста. Саме така нагода мені і дісталась, стати бухгалтером на цьому підприємстві. Кожен мій ранок, робочий тиждень починається з формування табелів та перевірки звітів торговельних точок. Заняття дуже цікаве, адже ти не просто виконуєш лише якусь конкретну монотонну роботу, а виконуєш різні функції.      Виробнича практика надала мені можливість зрозуміти, що навчання є навчання, а отримувати практичні навички бухгалтера - важливо та актуально.

  • Середа Настасія: «Саме зараз я працюю обліковцем бухгалтерських даних в аудиторській фірмі «Професудж». Колись мрія - зараз реальність. Що може бути краще, чим закріпити теорію на практиці? Практикуватися в команді успішного аудитора!!! Я стала маленькою складовою чогось важливого. Два місяці практики дали зрозуміти, що робота - це завжди навчання. Під час практики на фірмі ознайомилася із сучасними формами та методами організації та ведення облікової роботи.

  • Москаленко Даніїл: "Під час моєї практики в ФОП я виконую обов'язки молодшого бухгалтера. Практика дозволяє мені закріпити отримані здобуті знання на робочому місці. Робота в колективі над проєктами надає можливість відчувати свою важливу роль та співпрацювати з колегами. Під час спілкування з ними я отримую не лише факти і дані для обліку, але й корисні поради та підтримку. Цей досвід надихає мене на подальше професійне зростання і підтверджує, що я відчуваю себе комфортно в даній області діяльності."

          

Вітаємо здобувачів вищої освіти заочної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програма «Облік і аудит» другого (магістерського) рівня вищої освіти із успішним захистом кваліфікаційних робіт і присвоєння ступеня магістра за освітньою програмою «Облік і аудит».

Наукові дослідження проводилися за актуальними темами і здобувачі вищої освіти продемонстрували високий рівень володіння матеріалом.

Комісія працювала відповідно до розкладу 23.02.2024. Голова екзаменаційної комісії:

  • Літовка Ірина Володимирівна, головний бухгалтер відділу освіти виконавчого комітету Новоселівської сільської ради Полтавського району.

Члени екзаменаційної комісії:

  • Мілька Алла Іванівна, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук;
  • Любимов Микола Олександрович, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Секретар екзаменаційної комісії:

  • Артюх-Пасюта Олена Василівна, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Колектив кафедри бухгалтерського обліку й аудиту вітає здобувачів вищої освіти!

Бажаємо мирного неба і підкорення вершин професійної майстерності!

          

22 лютого 2024 науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти 1 та 2 курсу стулення бакалавра були присутні на гостьовій лекції д.і.н., професорки кафедри гуманітарних наук, культури та мистецтва Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Ганни Тимофіївни Капустян на тему: «Непокаране зло повертається: Голодомор-геноцид 1932-33 років і геноцид російської федерації під час російсько-української війни 2014-202…». Ганна Тимофіївна докладно висвітлила історичні паралелі боротьби українців за свою незалежність.

Дякуємо за лекцію!

          

20.02.2024 р. гаранти освітніх програм кафедри проф. Манжура О.В. (ОПП «Публічні закупівлі») та доц. Прохар Н.В. (ОПП «Облік і аудит») разом зі добувачами вищої освіти ступеня бакалавра і магістра були присутні на презентації освітнього курсу «Антикорупція і доброчесність», розробленого Офісом доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції. Цей курс призначений для охочих розширити свої знання у питаннях запобігання корупції.

Презентувала курс експертка з Офісу доброчесності НАЗК - Ганна Ткаченко.

          

14.12.2023 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми «Облік і аудит» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» доц. Прохар Н.В. зі здобувачами вищої освіти денної та заочної форми навчання ступеня бакалавра та магістра. На зустрічі обговорювалися результати анкетування ЗдВО у І семестрі 2023-2024 н.р. щодо якості освітньої програми та освітнього процесу, пропозиції від студентів щодо їх покращення.

Розглянуто особливості веб-сайту ПУЕТ та сторінки кафедри і швидкого пошуку необхідної інформації, питання академічної доброчесності в освітньому процесі, правила вирішення конфліктних ситуацій у ПУЕТ. Гарантом та НПП кафедри акцентовано увагу здобувачів вищої світи на активізації роботи в дистанційних курсах, виборі баз виробничої практики та підготовці до екзаменаційної сесії.

Бажаємо швидкої та легкої сесії і працюємо заради Перемоги!

          

15 грудня 2023 року асистент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ Павленко Олександра Сергіївна провела у Полтавській ОВА вебінар з питань корупційних ризиків під час проведення публічних закупівель в умовах воєнного стану.

Олександара Павленко висвітлила питання найбільш поширених ризиків під час проведення закупівель, опрацювання механізмів їх недопущення. Акцентувалася увага на дотриманні принципів здійснення публічних закупівель: максимальна економія бюджетних коштів замовниками, конкурентоспроможність учасників, прозорість.

Особливу увагу приділено договорам укладеним без проведення аукціонів та наведено переваги щодо проведення закупівель замовниками на електронних майданчиках системи Prozorro.

Участь у заході взяли державні службовці та члени робочої групи «Прозорість і підзвітність».

Павленко Олександра є випускниця кафедри освітньої програма «Публічні закупівлі» та практик - уповноважена особа з питань публічних закупівель, заступник начальника відділу інфраструктурного розвитку управління майном обласної ради.

Бажаємо Олександрі Сергіївні подальших успіхів у науковому та професійному розвитку!

          

11 грудня 2023 року доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Микола Любимов та голова студентської ради Навчально-наукового інституту денної освіти Діна Сичук провели профорієнтаційні заходи для учнів ЗЗСО Диканської та Опішнянської територіальних громад.

На зустрічі презентовані переваги і можливості навчання в ПУЕТ.

Дякуємо адміністрації шкіл і учням за теплий, дружній прийом!

          

4 грудня 2023 року на кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ відбулася зустріч зі здобувачів вищої освіти освітньої програми «Облік і аудит» ступеня бакалавр із керівником Центру зв’язків з виробництвом Світланою Юріївною Коломієць. Коломієць С.Ю. охарактеризувала особливості проходження виробничої практики: вибору місця практики, підготовка документів та подання звіту про проходження практики.

          

4 грудня 2023 р. відбулася онлайн зустріч завідувача кафедри бухгалтерського обліку та аудиту к.е.н., доцента Мільки А.І. та науково-педагогічних працівників кафедри зі студентами Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права ім. С.В. Литвиненка. Під час зустрічі презентовано освітню програму "Облік і аудит" де було розкрито переваги, особливості та унікальність даної освітньої програми.

Студенти взяли участь у інтелектуальній грі «Smart-Бухгалтерія» (модератор заходу к.е.н., доцент Любимов М.О.). Хочемо відзначити жваву та активну участь студентів коледжу під час проведення інтелектуальної гри.

Щиро дякуємо директору коледжу Піхотіній Любові Миколаївні та  голові циклової комісії комерційних та економічних дисциплін Пластун Наталі Іванівні за співпрацю.

До зустрічі на наступних онлайн-заходах кафедри!

          

Науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти кафедри бухгалтерського обліку і аудиту 24 листопада 2023 року взяли участь у 3-й Міжнародній конференції «Взаємовідносини державного управління та менеджменту суб’єктів господарювання», яка відбулася у м. Таллінні, Естонія. До складу організаційного комітету входила завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ, к.е.н., доцент Мілька А.І. Мова конференції – англійська.

Результати наукових досліджень презентувала ЗдВО гр. ОА м-21 Тітенко Юлія (науковий керівник – професор кафедри, д.е.н., професор Педченко Н.С.).

На конференції обговорювалися актуальні питання теорії та практики  державного  управління,  менеджменту,  бухгалтерського  обліку, оподаткування, аудиту, економіки та фінансів на рівні держави та місцевого самоврядування, а також окремих підприємств.

Дякуємо організаторам та закладу-партнеру «Криворізький національний університет» (кафедра обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування) за надану можливість участі та співпрацю!

          

Екскурсія до фондів бібліотеки

20 листопада здобувачі вищої освіти спеціальності «Облік і аудит» ознайомились із фондом навчальної літератури, а також отримали змогу погортати сторінки книг з обліку та ревізії з фонду рідкісних книг, яким майже 100 років. Прослухали інформацію про внесок Бориса Мартоса у розвиток ревізійної роботи.

          

17 листопада 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри бухгалтерського обліку і аудиту та здобувачі вищої освіти ступеня бакалавра та магістра освітньої програми «Облік і аудит» взяли участь у міжнародному круглому столі «Обліково-фінансовий механізм в системі менеджменту». Круглий стіл об’єднав понад 140 учасників з Польщі, Німеччини, Естонії, Азербайджану, Китаю, Туреччини та науковців закладів вищої освіти України.

На зустрічі обговорювалися питання розвитку фондового ринку, страхування та напрямів розвитку економіки України у воєнний період.

Дякуємо організаторам та закладу-партнеру "Криворізький національний університет" (кафедра обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування) за можливість участі!

          

Колектив кафедри бухгалтерського обліку і аудиту вітає наших креативних, сумлінних та перспективних студентів з Міжнародним днем студента! Нехай за період навчання в ПУЕТ у вас буде багато цікавих предметів, захоплюючих лекцій та практичних занять, відмінних оцінок, несподівано приємних зустрічей із цікавими людьми та насичене дозвілля! Бажаємо вам бути сміливими у пошуках нових ідей, знаходити натхнення у дрібницях, бути впевненими у своїх силах, успіхів у навчанні, нехай поруч завжди крокує удача!!! Віримо у вас та працюємо заради Перемоги!!!!

          

Презентація та обговорення освітньо-професійних програм
для набору 2024 року

15.11.2023 р. відбулося розширене засідання кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ разом із зовнішніми та внутрішніми стейкхолдерами освітньої діяльності: студентів, роботодавців, провідних фахівців у галузі обліку, аудиту та публічних закупівель м. Полтави, а також викладачів кафедри.

Завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент Мілька Алла презентувала огляд ОПП зі спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» ступеня бакалавра і магістра; 076 «Підприємництво та торгівля» ступеня магістра.

Фахівці обмінялися думками щодо внесення змін до навчального плану та освітньо-професійних програм, їх змісту та особливостей наповнення освітніх компонентів. Акцентували увагу на якості і структурі змістової складової освітніх програм та підтримали позицію практико орієнтованого навчання.

Думки зовнішніх та внутрішніх стейкхолдерів будуть врахованні при підготовці до оприлюднення Проєктів освітньо-професійних програм спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» ступеня бакалавра і магістра; 076 «Підприємництво та торгівля» ступеня магістра.

          

15 листопада 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри бухгалтерського обліку і аудиту та здобувачі вищої освіти ступеня бакалавра та магістра освітньої програми «Облік і аудит» та ступеня магістра освітньої програми «Публічні закупівлі» взяли участь у онлайн лекції бельгійського професора Стефана Хаспелага про штучний інтелект.

Дякуємо організаторам за актуальну тематику лекції!

          

У Полтавському університеті економіки і торгівлі 31.10.2023-02.11.2023 року у віддаленому (дистанційному) режимі проходитиме акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Облік і аудит» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

З програмою роботи експертної групи можна ознайомитися за посиланням

У рамках акредитаційної експертизи 31 жовтня 2023 року проходитиме відкрита зустріч, на яку запрошуються усі бажаючі.

ID 9403 Полтавський університет економіки і торгівлі, ОП «Облік і аудит»

Час: 31 жовтня 2023 р. 15:50

Посилання для під’єднання:

https://us06web.zoom.us/j/82709810681?pwd=wk8o1MrsyJ4EjtWY471U3LRIROxoGU.1
Ідентифікатор зустрічі: 827 0981 0681

Пароль: 94032023

          

Щиро вітаємо асистента кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Павленко Олександру Сергіївну з отриманням подяки з нагоди 62 річниці від дня заснування #ПУЕТ!

Подяку за особливі заслуги, самовіддану працю, значний внесок у розвиток університету вручив ректор - доктор історичних наук, професор Нестуля Олексій Олексійович 12 жовтня 2023 року на святковому заході до Дня університету.

Колектив кафедри бажає професійного зростання та особистих творчих здобутків!!!

          

10 жовтня 2023 року для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ступеня магістра та науково-педагогічних працівників кафедри була проведена відкрита гостьова лекція на тему «Корпоративна культура: досвід Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації». Тематика лекції відбувалася в межах вивчення освітньої компоненти «Корпоративна культура та соціальна відповідальність бізнесу».

Спікер заходу - Даниленко Сергій Миколайович, заступник директора Департаменту, начальник управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації.

Даниленко Сергій розкрив актуальні питання і особливості корпоративної культури в державних установах, роль лідера в створенні корпоративної культури, навів приклади досвіду корпоративної культури Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації».

До гостьової лекції також доєдналися науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти інших спеціальностей університету, колеги з Полтавського державного аграрного університету та Криворізького національного університету.

Присутні на лекції отримали задоволення від спілкування з Сергієм Даниленко.

Дякуємо лектору за співпрацю, актуальну та змістовну тематику лекції!

          

20.06.-22.06.2023 р. відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит» ступеня бакалавра.

Голова екзаменаційної комісії:

  • Літовка Ірина Володимирівна, головний бухгалтера відділу освіти виконавчого комітету Новоселівської сільської ради Полтавського району.

Члени екзаменаційної комісії:

  • Мілька Алла Іванівна, завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук,
  • Любимов Микола Олександрович, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Секретар екзаменаційної комісії:

  • Артюх-Пасюта Олена Василівна, доцентка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Голова комісії відзначила належний рівень підготовки кафедрою студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит» ступеня бакалавра.

Вітаємо наших випускників та бажаємо втілити отримані знання й практичні навички у своїй професійній діяльності, нарощувати і примножувати свій потенціал, досягати нових цілей!

          

21.06.2023 відбулася екскурсія студентів 1 курсу Полтавського фахового кооперативного коледжу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» до Полтавського університету економіки і торгівлі.

К.е.н., доцент Любимов М.О. познайомив студентів з роботою фінансово-економічного управління, міжнародного науково-освітнього центру, центру інформаційного забезпечення освітнього процесу.

У студентів залишилися позитивні враження!

          

Професорка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, д.е.н. проф. Педченко Н.С. і здобувачі вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ступеня магістра Тітенко Юлія та Шишакова Юлія долучилися до міжнародних активностей СумДУ, а саме відвідали лекції-тренінги на тему: «Принципи реалізації програм та практик зелених кампусів в ЄС».

Організована в рамках Модулю Жана Моне «Стратегії зеленого кампусу: досвід ЄС для українських університетів» (Jean Monnet Module 101085427 GCAM — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) міжнародна активність була надзвичайно інформативною, пізнавальною та актуальною.

Спікери тренінгів поділилися власним досвідом розбудови зелених кампусів здобувачами вищої освіти СумДУ в різних закладах Швеції, Японії, Польщі, Чехії, Фінляндії, США, Канади, Великобританії, Німеччини, Португалії та Словаччини.

Участь підтверджена сертифікатами!

          

07.06.2023 р. відбулася онлайн зустріч гаранта освітньої програми «Облік і аудит», к.е.н., доцента Прохар Н.В. з викладачами кафедри бухгалтерського обліку і аудиту та здобувачами вищої освіти ступенів бакалавра й магістра денної та заочної форми навчання.

У дружній та діловій атмосфері обговорювалися результати анкетування студентів у ІІ семестрі 2022-2023 н.р. щодо рівня задоволення від навчання, якості наданих освітніх послуг, рівня задоволення від організаційної, психологічної, інформаційної підтримки викладачами ЗдВО, об’єктивність оцінювання знань, відношення студентів до академічної мобільності, неформальної та дуальної освіти, дотримання академічної доброчесності. Особлива увага приділялася висловленим пропозиціям ЗдВО щодо вдосконалення ОП «Облік і аудит».

Ми разом покращуємо якість освітніх послуг та прямуємо до довгоочікуваної перемоги!

          

26.05.2023 р. в межах Дня партнерства в ПУЕТ кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту було організовано в онлайн форматі зустріч випускників ПКІ, ПУСКУ, ПУЕТ спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітня програма «Публічні закупівлі». До зустрічі долучилися випускники різних років - представники освітньої сфери, провідних підприємств і організацій не тільки Полтавської області, а й України та зарубіжжя. У доброзичливій та дружній атмосфері випускники, викладачі та ветерани кафедри полинули мандрівкою крізь час і загади студентське життя й дозвілля, поділилися приємними спогадами та враженнями, життєвим досвідом та пропозиціями щодо вдосконалення освітнього процесу й освітньої програми, окреслили перспективи подальшої співпраці й розвитку освітньої сфери. Дякуємо за слушні поради й рекомендації, працюємо для перемоги!

          

Одним з основних напрямків роботи кафедри бухгалтерського обліку і аудиту безумовно є профорієнтація, а саме заходи, які б сприяли обізнаності здобувачів щодо майбутньої професійної діяльності, заходи спрямовані на розвиток особистості, як фахівця, людини, що проявляє соціально-економічну ініціативу, вчиться отримувати інтелектуальну та трудову незалежність.

24 травня 2023 р. відбулася онлайн-зустріч к.е.н., доцента Любимова М.О. зі студентами Полтавського фахового кооперативного коледжу. Під час зустрічі презентовано освітню програму "Облік і аудит" було розкрито її переваги, особливості та унікальність.

Студенти взяли участь в інтелектуальній грі «Smart-Бухгалтерія» (модератор заходу к.е.н., доцент Любимов М.О.). Інтелектуальна гра супроводжувалася позитивним настроєм студентів та активною участю!

До зустрічі на наступних онлайн-заходах кафедри!

          

У рамках Дня партнерства в Полтавському університеті економіки і торгівлі 24 травня 2023 року к.е.н., доцент Артюх-Пасюта О.В. та здобувачі вищої освіти освітньої програми «Облік і аудит» взяли участь у зустрічі з представником Базового відділення ПАТ «Райфайзен Банк» м. Полтава.

Захід організовано кафедрою економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем.

На зустрічі здобувачам розповіли про можливості співпраці з Райффайзен Банком, а також про кар’єрний розвиток в банку та колективі.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань, пов’язаних з особливостями запропонованої роботи. Здобувачі отримали приємні враження від спілкування, цікавились питаннями працевлаштування, навчання та стажування в банку.

Дякуємо за корисний та цікавий захід!

          

23 травня 2023 року в межах Дня партнерства в ПУЕТ кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту було проведено круглий стіл "Управління проєктами як важлива складова професійної та особистої ефективності" (модератор доц. Мілька А.І.). Бухгалтерський облік є інформаційною базою сучасних управлінських практик, зокрема і управління проєктами.
Спікер заходу - Даниленко Сергій Миколайович, заступник директора Департаменту - начальник управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації.

Даниленко Сергій розкрив актуальні питання основних ознак та елементів проєкту, послідовні дії системи управління проектами, онлайн-ресурси для вивчення проєктного менеджменту, детально обґрунтовано і надано поради як стати успішним менеджером проєкту.
Круглий стіл об’єднав понад 40 учасників.

До заходу доєдналися:

1. Представники роботодавців м. Полтава - Літовка Ірина, Задьор Людмила, Ляхно Руслана, Павленко Олександра, Шишкіна Анна, Гордієнко Світлана.

2. Науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти:

- Південночеського університету в Чеських Будейовцах, докторка економічних наук, професорка Кулик Вікторія Анатоліївна;
- Криворізького національного університету (завідувач кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування, к.е.н., доцент Адамовська Вікторія Сергіївна);
- Полтавського державного аграрного університету (завідувач кафедри обліку і оподаткування к.е.н., доцент Канцедал Наталія Анатоліївна);
- Полтавського державного аграрного університету (кафедра менеджменту ім. І.А. Маркіної, к.е.н., доцент Вороніна Вікторія Леонідівна);
- Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права ім. С.В. Литвиненка та Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.

Особливу зацікавленість викликала друга частина лекції, яка супроводжувалася обговоренням актуальних питань тематики круглого столу та власного досвіду Сергія Даниленка.

Дякуємо стейкхолдерам за активну участь!

          

В рамках Тижня якості освіти в ПУЕТ 16 травня 2023 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти освітньої програми «Облік і аудит» з керівництвом Полтавського обласного центру зайнятості. Заступник директора Полтавського обласного центру зайнятості Разумова Тетяна Богданівна та заступник директора Полтавської філії Полтавського обласного центру зайнятості Канівець Олена Володимирівна провели цікаву інформативну та навчальну бесіду. Здобувачі отримали професійну інформацію та консультацію від співробітників. Піднімалися питання сучасного стану ринку праці, які пропозиції існують на ринку праці, також питання кількості кадрів, щоб утримати економіку на достатньому рівні, питання кадрової політики та забезпеченості персоналом.

          

21 квітня 2023 року для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» ступеня бакалавр в рамках вивчення дисципліни «Управління інноваціями» (провідний викладач – к.е.н., доцент Вороніна Вікторія) зав. кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ, к.е.н., доцентом Мількою А. І. була проведена гостьова лекція на тему «Інновації, облік та звітність….»

Лекція була присвячена питанням взаємозв’язку, взаємозалежності та підпорядкованості об’єктів інноваційної діяльності, об’єктів бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Обговорювалися проблеми забезпечення управлінського персоналу необхідною та детальною інформацією для прийняття оперативних управлінських рішень та організації обліку інноваційної діяльності підприємств на сучасному етапі розвитку економіки України.

          

З 15 березня по 12 квітня 2023 р. науково-педагогічні працівники кафедри Алла Мілька та Микола Любимов взяли участь у серії заходів з підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти» від ГО «Прогресильні».

ГО «Прогресильні» – це ком'юніті активних людей, які створюють нову якість освіти в Україні.

За результатами проходження програми підвищення кваліфікації отримано сертифікати підвищення кваліфікації обсягом 1 кредит ЄКТС (30 годин).

Дякуємо ГО «Прогресильні» за актуальну тематику програми підвищення кваліфікації!

          

20 квітня 2023 р. науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти освітніх програм «Облік і аудит» ступеня бакалавра і магістра та «Публічні закупівлі» ступеня магістра долучились до заходів у рамках «Дня кар`єри ЄС - 2023».

У форматі онлайн відбулася панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція».

Серед спікерів панельної дискусії був виступ здобувача вищої освіти  освітньої програми «Облік і аудит» ступеня магістра Тітенко Юлії, яка презентувала досвід навчання у Єврошколі та участь за програмою міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ у Вищій школі бізнесу у Любляні (Словенія).

 У форматі офлайн  відбувся «Ярмарок вакансій», що проходив у холі Полтавського університету економіки і торгівлі. Здобувачі вищої освіти отримали розширену інформацію про існуючі вакансії, рекламні листівки з контактними даними та досвід спілкування з потенційними роботодавцями.

Також бажаючі мали змогу відвідати тренінги: «Лідерство. Навички успішної особистості», «Крок до бізнесу», «Як підготувати резюме за європейським стандартом?», «Мобільна робототехніка як засіб формування цифрових компетенцій».

          

Гостьова лекція докторки економічних наук, професорки Південночеського університету в Чеських Будейовцах Кулик Вікторії

18 квітня 2023 року для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ступеня бакалавра і магістра та науково-педагогічних працівників кафедри була проведена відкрита гостьова лекція на тему «Бухгалтерський облік для прийняття екологічних рішень». Тематика лекції відбувалася в межах вивчення освітніх компонент: «Екологічна економіка та соціальна відповідальність», «Консолідація фінансової звітності», «Бухгалтерський облік в управлінні підприємством».

Лекція була присвячена проблемним питанням екологічного обліку та звітності для прийняття управлінських рішень в Україні. Лекторка поділилася результатами своїх досліджень щодо екологічного обліку та звітності для прийняття рішень у Чехії та країнах ЄС.

Особливу зацікавленість викликала друга частина лекції, яка супроводжувалася обговоренням актуальних питань тематики лекції та власного досвіду Кулик В. щодо організації освітнього процесу в Чехії.

До гостьової лекції також доєдналися науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти інших спеціальностей університету, колеги з Полтавського державного аграрного університету та колеги з коледжів м. Полтави.

Присутні на лекції отримали задоволення від спілкування з професоркою Кулик Вікторією.

Дякуємо лекторці за співпрацю, актуальну та змістовну тематику лекції!

          

03.04.2023 року  доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Прохар Н.В. та здобувачі вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ступеня бакалавра й магістра долучилися до відкритої онлайн лекції Jörg Plöger, провідного менеджера компанії Quanos з Німеччини. Співорганізаторами проведення лекції виступали кафедра фінансів, банківської справи та страхування ПУЕТ, а також Сумський національний аграрний університет. Лекція охоплювала практичні аспекти використання сучасних інформаційних систем в управлінні підприємством, комунікації менеджерів різних рівнів, підходи до оперативного вирішення проточних проблем та прийняття ефективних рішень щодо діяльності підприємства.

          

Відповідно до наказу ПУЕТ № 237 – Н від 30 листопада 2022 року у лютому 2022-2023 н.р. було проведено анкетування здобувачів вищої освіти спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит» ступеня бакалавра та магістра, 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітня програма «Публічні закупівлі» ступеня магістра щодо визначення кращого викладача очима студентів. До анкетування долучилися 39 здобувачі вищої освіти зазначених спеціальностей.

За результатами анкетування здобувачів вищої освіти перемогу в конкурсі «Кращий викладач очима студентів» здобула завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Мілька Алла Іванівна.

Здобувачі вищої освіти відзначили її вміння доступно донести матеріал до студентів, на професійному рівні поєднувати теоретичний матеріал з прикладами його практичного застосування,  швидку адаптацію матеріалу до вимог сьогодення і потреб  студентів, критерії оцінювання дисципліни чіткі і прозорі.  Викладача також характеризують  доброзичливою і тактовною по відношенню до студентів, такою, що вміє  обрати до них індивідуальний підхід та  зацікавлена в успіхах студентів. Алла Іванівна надихає, підтримує віру студента у власні сили, створює сприятливе середовище для опанування навчальних дисциплін.

          

Вітаємо! З 1.03.2023 р. здобувач вищої освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування, освітня програма «Облік і аудит» ступеня магістр Тітенко Юлія (ОА м-11) розпочала навчання за програмою міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ у Вищій школі бізнесу у Любляні (Словенія).

Бажаємо вдачі та гарних оцінок!

          

Колектив кафедри бухгалтерського обліку і аудиту вітає здобувачів вищої освіти заочної форми навчання спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітня програма «Публічні закупівлі» ступеня магістра з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

Комісія працювала відповідно до розкладу 24-25.02.2023 у складі:

Голова комісії:

Ляхно Руслана Валентинівна - в.о. заступника начальника гуманітарного відділу виконавчого комітету Мачухівської сільської ради, головний бухгалтер.

Члени комісії:

Манжура Олександр Васильович, професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, доктор економічних наук;

Любимов Микола Олександрович, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Секретар ЕК:

Артюх-Пасюта Олена Василівна, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Комісія відзначила високий рівень професійних знань здобувачів, актуальність і глибину наукових досліджень.

Бажаємо успіхів і подальшого професійного зростання!

Мирного неба!

          

Вітаємо здобувачів вищої освіти заочної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програма «Облік і аудит» другого (магістерського) рівня вищої освіти із успішним захистом кваліфікаційних робіт і присвоєння ступеня магістра за освітньою програмою «Облік і аудит».

Наукові дослідження проводилися за актуальними темами і здобувачі вищої освіти продемонстрували високий рівень володіння матеріалом.

Комісія працювала відповідно до розкладу 24.02.2023.

Голова екзаменаційної комісії:

Чижик Тетяна Вячеславівна - головний державний інспектор ГУ ДПС у Полтавській області.
Члени екзаменаційної комісії:

Мілька Алла Іванівна, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук,

Любимов Микола Олександрович, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Секретар екзаменаційної комісії:

Артюх-Пасюта Олена Василівна, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Колектив кафедри бухгалтерського обліку й аудиту вітає здобувачів вищої освіти!

Бажаємо мирного неба і підкорення вершин професійної майстерності!

          

21 лютого 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри долучилися до благодійного вебінару "Якість вищої освіти - світовий досвід", який організовано Полтавським університетом економіки і торгівлі для збору коштів на потреби ЗСУ.

Ключовими спікерами виступили Бернардс Гіббітс – канадський юрист, професор права Школи права Пітсбурзького університету, засновник, головний редактор і видавець правового онлайн-видання Jurist (США);

Катаріна Ашкерц Задравець – заступник декана з якості та міжнародної діяльності Вищої бізнес школи у Любляні (Словенія);

Регіна Венцкене – директор департаменту якості Вільнюського університету прикладних наук (Литва).

Досвідом організації освітнього процесу в ПУЕТ поділилася директорка Інституту денноі освіти Ткаченко Аліна Сергіївна та завідувачка кафедрою менеджменту, професор Шимановська-Діанич Людмила Михайлівна.

Під час заходу було зібрано 61200 тис. грн, які витратили на закупівлю термогрілок, ліків та інших необхідних речей для наших захисників.

          

У межах навчальних дисциплін «Фінанси малого бізнесу» та «Оподаткування і звітність ФОП» к.е.н. Тимошенко О.В. проведено тематичну зустріч з Владиславою Коренчук, випускницею кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ 2016 року, а нині успішним ФОПом.  До зустрічі долучилися к.е.н., доцент Прохар Н.В. та здобувачі вищої освіти 3 курсу заочної форми навчання спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 071 «Облік і оподаткування».

На зустрічі Владислава поділилася власним досвідом отримання гранту при створенні нових робочих місць та розширенні власного бізнесу. Також обговорювали проблемні питання облікового супроводження діяльності ФОП, використання електронних підписів, порядок роботи в спеціалізованих комп’ютерних програмах та електронному кабінеті платника податків. Цікавість студентів до підготовки якісного бізнес-плану для отримання гранту та його захисту, а також можливості самопрацевлаштування й найму працівників обумовили різновекторність питань до Владислави Коренчук.

Дякуємо нашій випускниці за змістовну зустріч, за плідну співпрацю, обмін практичним досвідом та бажаємо процвітання її бізнесу!

          

У Полтавському університеті економіки і торгівлі 09-11 лютого 2023 року у віддаленому (дистанційному) режимі проходитиме акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Облік і аудит» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

З програмою роботи експертної групи можна ознайомитися за посиланням: http://puet.edu.ua/sites/default/files/programa_vizytu_oa_b22.pdf

У рамках акредитаційної експертизи 09 лютого 2023 року проходитиме відкрита зустріч, на яку запрошуються усі бажаючі.

Відкрита зустріч з експертною групою:

ID 5055 Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», ОП «Облік і аудит»

Час: 09 лютого 2023 р. 15:40

Підключитись до конференції:

https://us05web.zoom.us/j/89725177465

Ідентифікатор конференції: 897 2517 7465

Пароль: 2023

          

Вітаємо здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програма «Облік і аудит» другого (магістерського) рівня вищої освіти із успішним захистом кваліфікаційних робіт і присвоєння ступеня магістра за освітньою програмою «Облік і аудит».

Наукові дослідження проводилися за актуальними темами і здобувачі вищої освіти продемонстрували високий рівень володіння матеріалом.

Комісія працювала відповідно до розкладу 19.12.2022, 22.12.2022, 27.12.2022.

Голова екзаменаційної комісії:

Поддубна Наталія Миколаївна, кандидат економічних наук, бухгалтер ТОВ «Емерджекс Аутсорсінг»

Члени екзаменаційної комісії:

Мілька Алла Іванівна, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук,
Любимов Микола Олександрович, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Секретар екзаменаційної комісії:

Артюх-Пасюта Олена Василівна, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Колектив кафедри бухгалтерського обліку й аудиту вітає здобувачів вищої освіти!

Бажаємо мирного неба і підкорення вершин професійної майстерності!

          

Вітаємо здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітньої програми «Публічні закупівлі», які успішно захистили кваліфікаційні роботи та здобули другий (магістерський) рівень вищої освіти.

Комісія працювала відповідно до розкладу 16.12.2022 р. у складі:

Голова комісії:

Ляхно Руслана Валентинівна, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Полтавської районної державної адміністрації.

Члени комісії:

Манжура Олександр Васильович, професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, доктор економічних наук;
Любимов Микола Олександрович, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Секретар ЕК:

Артюх-Пасюта Олена Василівна, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, кандидат економічних наук.

Колектив кафедри бухгалтерського обліку і аудиту вітає здобувачів вищої освіти!

Бажаємо успіхів і подальшого професійного зростання!

Мирного неба! Разом до Перемоги!

          

Науково-педагогічні працівники кафедри бухгалтерського обліку і аудиту приймають активну участь у заходах в рамках проєкту «Дуальна освіта для України», зокрема:

13.12.2022 р.  – Круглий стіл для викладачів «Діагностика освітньої програми з точки зору впровадження дуальної форми здобуття освіти».

Модераторами заходу виступили Віта Бугайчук, к.е.н., доцент, керівник Навчально-наукового центру дуальної освіти  Поліського Національного університету та  Максим Романов, експерт з питань впровадження дуальної форми здобуття освіти, член робочої групи Міністерства освіти і науки України.

14 грудня -  Круглий стіл для викладачів «Цінність дуальної форми здобуття освіти для роботодавців: баланс між теоретичною освітою та практичним застосуванням».

Модератори: Ірина Перевозова, доктор економічних наук, професор, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, завідувач кафедри підприємництва та маркетингу та Людмила Василега, директор Центру компетенцій та розвитку людського капіталу, Федерація роботодавців України.

Дякуємо за підняті актуальні питання та представлені презентаційні матеріали!

          

09.12.2022 р. в рамках проекту «Дуальна освіта для України» зав. кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Мілька А.І., к.е.н., доцент Прохар Н.В., к.е.н. доц Любимов М.О., а також здобувачі вищої освіти четвертого курсу групи ОА-41 Горська К. та Курчицька Є. взяли участь у тематичному студентському клубі на тему «Як обрати підприємство?».

Модераторами заходу виступили Олена Бучинська (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана) та Юрій Данько (Сумський національний аграрний університет).

Жваві обговорення за участю викладачів і здобувачів вищої освіти торкалися актуальних питань дуальної форми здобуття освіти, серед яких переваги навчання за дуальною формою здобуття вищої освіти, критерії відбору підприємства, варіанти співпраці ЗВО та підприємств, процес оформлення дуальної освіти, права ЗдВо тощо.

          

3.12.2022 проведено консультативні заняття науково-педагогічними працівниками кафедри для здобувачів вищої освіти спеціальностей: 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Освітній процес триває!

          

2 грудня 2022 року завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту к.е.н., доцент Мілька А.І. взяла участь у вебінарі на тему: «Стратегічне планування розвитку територіальних громад Полтавської області: нова парадигма».

Спікери: Віта Клименко – директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», к.е.н., доцент; Світлана Туль – заступниця директорки – експерт з регіонального розвитку Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», к.е.н., доцент.Під час вебінару презентовано зміни у методиці стратегічного планування територіальних громад Полтавської області в умовах війни.

          

2 грудня 2022 року в рамках проєкту «Дуальна освіта для України» к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Любимов М.О. та здобувачі вищої освіти освітньої програми «Облік і аудит» ступеня бакалавра взяли участь у  тематичному студентському клубі на тему: «Наставництво як невід’ємна складова дуальної форми здобуття освіти».

Модератори: Олена Бучинська, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та Людмила Василега, директор Центру компетенцій та розвитку людського капіталу,  Федерація роботодавців України.

На заході було піднято актуальні питання форм та методів здобуття вищої освіти за дуальною формою навчання.

          

1 грудня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри бухгалтерського обліку і аудиту взяли участь у другій відкритій лекції доктора Чеда Хоггана, доцента кафедри освіти дорослих і безперервної освіти Університету штату Північна Кароліна (США) на тему «Навчання демократії. Виклики і фактори трансформацій у громадянській освіті дорослих». На лекції піднято актуальні питання про трансформаційні процеси у демократичному суспільстві, проблеми індивідуалізму, колективізму, соціальної солідарності тощо.

Дякуємо за актуальну тематику лекції!

          

22 листопада 2022 року здобувачі вищої освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування, освітня програма «Облік і аудит» відвідали авторську лекцію «Як підняти українську економіку після нашої Перемоги. Який має бути український  ”план Маршала”» від Андрія Новака, яка відбулася у Полтавському університеті економіки і торгівлі.

Дякуємо за змістовну лекцію!

          

Стратегія розвитку ПУЕТ в руках студентів!

Під час реалізації освітньої компоненти Фінансовий аналіз здобувачі вищої освіти ступеня магістра спеціальності 071 Облік та оподаткування взяли участь в якості експертів в опитуванні щодо сильних та слабких сторін, можливостей та загроз діяльності університету.

Думка ЗдВо важлива для ректорату університету і впливає на формування загальної матриці SWOT-аналізу університету. Пропозиції від здобувачів сприятимуть розвитку освітньої, наукової, підприємницької та лідерської напрямів стратегії діяльності університету. 

*Перепрошуємо за візуалізацію події, оскільки навчальне заняття відбулося за відсутності світла в онлайн режимі!

 

          

17 листопада 2022 року відбулася зустріч зі здобувачами вищої освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування, освітня програма «Облік і аудит» з керівниками відділення АТ Акцент-Банк Клепач Аліною Анатоліївною та Морозовою Ольгою Юріївною.

Спікери зустрічі презентували інноваційний продукт - Картка «Зелена» та розкрили її переваги.

На зустрічі також були присутні завідувачка кафедри Мілька А.І. та доцент кафедри Любимов М.О.

          

10.11.2022 р. відбулася онлайн-зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Облік і аудит» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» к.е.н., доцента Прохар Н.В. зі здобувачами вищої освіти ступеня бакалавра та магістра денної і заочної форм навчання та НПП кафедри. Доц. Прохар Н.В. презентувала загальні характеристики освітніх програм: освітні компоненти, загальні й спеціальні компетентності та програмні результати навчання, зв’язок освітніх програм з навчальними планами підготовки фахівців. Здійснила віртуальний тур сайтом ПУЕТ та сайтом кафедри бухгалтерського обліку і аудиту з метою пошуку необхідної інформації, яка стосується освітнього процесу. Акцентувала увагу ЗдВО на необхідності анкетування, що стартуватиме з наступного тижня, з метою оцінки задоволеності освітнім процесом та формулювання пропозицій щодо вдосконалення освітніх програм ступеня бакалавр і магістр.

Дякуємо всім учасникам зустрічі за участь в обговоренні та вагомий внесок у вдосконалення освітнього процесу!

          

14.10.22 завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту взяла участь у онлайн-консультації з теми «Перспективи розвитку дуальної освіти в Україні». Під час зустрічі були розглянуті актуальні питання щодо організації та управління дуальною освітою.

Експерт – Олег Шаров, Генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України.

          

На виконання прийнятої в університеті концепції практико-орієнтованого навчання та підвищення якості підготовки конкурентоспроможних фахівців, 30.09.2022 р. к.е.н., доцентом кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Артюх-Пасютою О.В. було організовано для здобувачів вищої освіти 1-4 курсів спеціальності «Облік і оподаткування» виїзне заняття до Управління державної казначейської служби України м. Полтави Полтавської області.  Начальницею Управління Тарасенко Оксаною Петрівною було піднято актуальні питання та особливості обліку і звітності державного сектору, представлено для огляду форми кошторисів державних установ, акцентовано увагу на програмних продуктах ведення обліку та складання звітності державного сектору.

Щиро вдячні за цікаве та ґрунтовно проведене виїзне заняття! Разом до Перемоги!

          

Вітаємо здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітньої програми «Публічні закупівлі», які 29.08.2022 р. успішно захистили дипломні роботи та здобули другий (магістерський) рівень вищої освіти. Бажаємо успіхів і подальшого професійного зростання!

Комісія відзначила високий рівень професійних знань здобувачів, актуальність і глибину наукових досліджень.

Колектив кафедри бухгалтерського обліку й аудиту вітає всіх студентів і бажає мирного неба і підкорення вершин професійної майстерності!

          

Вітаємо здобувачів вищої освіти заочної форми навчання ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програма «Облік і аудит» другого (магістерського) рівня вищої освіти із успішним захистом дипломних робіт і присвоєнням кваліфікації магістра за освітньою програмою «Облік і аудит».

Наукові дослідження студентів проводилися за актуальними темами і здобувачі продемонстрували високий рівень володіння матеріалом.

Колектив кафедри бухгалтерського обліку й аудиту вітає здобувачів вищої освіти! Бажаємо мирного неба і підкорення вершин професійної майстерності!

Комісія працювала відповідно до розкладу 29.08.2022.

Голова екзаменаційної комісії - в.о. головного бухгалтера ПНВП «Тех-трейд» Чижик Тетяна
В’ячеславівна;

Члени екзаменаційної комісії:

  • завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Мілька Алла Іванівна;
  • доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Любимов Микола Олександрович;
  • доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Артюх-Пасюта Олена Василівна.

          

Здобувач вищої освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування освітньої програми Облік і аудит, ступеня бакалавра Тітенко Юлія успішно пройшла навчання протягом травня-червня 2022 року у Єврошколах/ EU STUDY DAYS для студентів та аспірантів. За результатами навчання отримала сертифікат.

25 - 29 серпня 2022 року Тітенко Юлії, уже випускниці обраної спеціальності, випала нагода прийняти участь у Єврошколах/ EU STUDY DAYS, яка проходила з у м. Львів.

Розпочалася вона 25 серпня з привітань професора Володимира Мельника, ректора Львівського національного університету імені Івана Франка; Дарії Гайдай, заступниці керівника служби Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, радниці з міжнародних питань; Іванни Климпуш - Цинцадзе, голови Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу; професора Володимира Пономаренка, ректора Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. До поздоровлень приєдналися: Андрій Москаленко, представник Львівської міської ради; Сергій Різник, проректор з науково - педагогічної роботи та міжнародної співпраці та професор Маркіян Мальський, декан факультету міжнародних відносин, Надзвичайний та Поважний Посол України.

Цього ж дня відбулась лекція на тему “Боротьба України за цінності” за участю Володимира Єрмоленка, філософа, есеїста, перекладача, доктора політичних студій (Школа високих студій суспільних наук: EHESS, Париж), кандидата філософських наук, експерта МГО “Інтерньюз - Україна”. Цікавою також була розмова у каміну з Діаною Кодровою, експерткою Секретаріату Кабінету Міністрів України з реалізації Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна.

Наступний день - 26 серпня обговорювалися актуальні питання: “Підтримка ЄС України”; “Як побудувати європейський бізнес в Україні (від бізнес фірми “Local”)”; “Статус кандидата в члени ЄС для України (Презентація ключових вимог)” з Деніелом Шеліховським, Координатором програми: Східна Європа, PISM; Вітом Гавелкою, дослідником, EUROPEUM; Маркіяном Мальським, деканом факультету міжнародних відносин, Надзвичайним і Повноважним Послом України та Арсеном Попельом, експертом з публічного адміністрування. Цього ж дня розпочалася стратегічна гра, в якій студенти та школярі утворили команди: “Єврокомісія”, “Україна” та “Держави - члени(ЄС)”, щоб висловити свої думки стосовно готовності вступу України до ЄС.

Завершився цей день розмовою у каміну за участю Василя Зеленка, заступника директора Caritas Львів (благодійна організація) та Лілії Попович, волонтерки Caritas.

27 серпня обговорили питання “Підтримки ЄС України. Можливості співпраці з представництвом Європейського Союзу в Україні” з Вікторією Давидовою, радницею з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні; Андрієм Гарбузом, керівником компонента Проєкту у компанії GIZ та Богданою Брилинською, керівницею офісу “Львів - місто літератури”. Відбулася лекція “ЄС як світовий лідер” з Камілом Заянчовським, Директором Центру Європи, Членом академічної групи європейської політичної та оборонної інтеграції. Відбулася розмова з Вітом Гавелкою, дослідником EUROPEUM щодо “Підтримки України для перемоги у війні та в процесі інтеграції в ЄС, перспективи членства - погляди Чехії” та з Іриною Сушко, виконавчою директоркою ГО “Європа без бар’єрів” стосовно “Захисту прав та свобод українців, які через війну знаходяться в ЄС. Політики країн ЄС щодо українських біженців”. Завершився день наступною частиною стратегічної гри: складання тез для виступу капітана.

28 серпня обговорювали питання “Навичок неформального спілкування” з Вікторією Давидовою, радницею з питань преси та інформації представництва в ЄС в Україні; “Навчання та волонтерства в ЄС” з Оксаною Краєвською, доценткою кафедри європейських та регіональних студій факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та Світланою Шитніковою, Національний Еразмус+ офіс в Україні та “Як скласти круте CV, пройти співбесіду та домовлятись з роботодавцем” з Юлією Доброскок, головою відділу міжнародних відносин ХНЕУ. В рамках програми відбулися презентації випускників Єврошколи “Історії успіху” - Дмитрія Лаврієнка, проєктного менеджера з питань євроінтеграції Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні; Юлії Цимбали, education lead, Львівський IT Кластер; Людмили Нікітіної, комінікаційної менеджерки платформи Big Idea Platform; Оксани Теленько, студентки-магістерки права в Міланському університеті, культурного та лінгвістичного посередника у Lule Onlus(Мілан), Посолки миру в Україні в United People Global(Женева); Зої Павленко, консультантки зі сталого розвитку - GND partners (Литва). Ввечері завершилася стратегічна гра домовленістю: поступового прийняття України в ЄС. Закінчився день зустріччю зі Станіславом Гвоздінським, студентським мером м. Львова.

Ранок 29 серпня запам’ятався цікавою екскурсією по місту Лева. По завершенні якої учасники отримали сертифікати, поділилися враженнями від участі в Єврошколі та пообіцяли й надалі приймати активну участь у входженні України до Європейського Союзу.

          

29.06.2022 р. у формі захисту магістерських робіт відбулася підсумкова атестація студентів заочної форми навчання спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітня програма «Публічні закупівлі».

Вітаємо студентів освітньої програми з успішним захистом магістерських робіт!

Бажаємо Вам втілити отримані знання й практичні навички у своїй професійній діяльності, нарощувати і примножувати свій потенціал, досягати нових цілей!

Мирного неба Вам, наснаги та професійного зростання.

Екзаменаційна комісія відмітила високий рівень фахової підготовки студентів, та практичну спрямованість магістерських робіт.

Разом до Перемоги!

          

20.06.- 22.06.2022 р. відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит» ступеня бакалавра. Студенти успішно пройшли тести та легко справилися з практичними ситуаціями, підтвердивши належний рівень теоретичної й практичної підготовки. Вітаємо наших випускників та бажаємо успішного професійного шляху під мирним небом України!

          

20.06.2022 р. відбулася онлайн-зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Облік і аудит» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» к.е.н., доцента Прохар Н.В. зі здобувачами вищої освіти ступеня бакалавра й магістра денної та заочної форм навчання та викладачами кафедри бухгалтерського обліку і аудиту. У дружній та діловій атмосфері обговорювалися результати анкетування студентів щодо якості освітньої програми «Облік і аудит» у ІІ семестрі 2021-2022 н.р., були підведені проміжні підсумки навчальної й виховної роботи викладачів кафедри та навчання студентів. Пропозиції здобувачів вищої освіти щодо введення до освітньої програми запропонованих навчальних дисциплін забезпечать формування у випускників фахових компетентностей, необхідних на ринку праці в Україні.

Дякуємо всім учасникам зустрічі за участь в обговоренні й вагомий внесок у вдосконалення навчального процесу!

          

14.06.2022 р. завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту к.е.н., доцент, Мілька А.І., к.е.н., доценти Прохар Н.В. та Артюх-Пасюта О.В. взяли участь у Всеукраїнському круглому столі «Фінансовий аудит: сучасна парадигма в умовах інформаційного суспільства», організованому кафедрою фінансового аналізу та аудиту Державного торговельно-економічного університету. Співорганізаторами цього заходу були Рахункова палата, Аудиторська палата України та Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та викладачів обліково-контрольних дисциплін.

Учасники круглого столу акцентували увагу присутніх на таких проблемах: аудит в управлінні бізнес процесами, аудит під час воєнного стану, інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності бізнесу.

Жваве обговорення проблемних питань та спільне вирішення окреслених проблем є важливим в умовах воєнного стану в Україні та подальшого розвитку аудиту.

Разом до Перемоги!

          

24.05-28.05.2022 р. доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Прохар Н.В. взяла участь у програмі Еразмус+КА1, що проводився на базі Повісланського університету  (м. Квідзин, Польща).

Під час International Week’22 учасники були задіяні в численних освітніх заходах, серед яких воркшопи, панельні дискусії, тренінги, лекції для студентів, Наукова конференція «Обличчя процвітання» та Освітній ярмарок. International Week’22 був цікавим та змістовним, забезпечив можливості для спілкування з викладачами інших навчальних закладів, обмін професійним досвідом, креативними ідеями, підвищення рівня володіння англійською мовою та подальшу співпрацю в межах різноманітних міжнародних проектів.

У межах четвертого  Освітнього ярмарку було презентовано 37 університетів і коледжів з різних країн, таких як  Польща, Україна (ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ»), Туреччина, Болгарія, Бангладеш, Казахстан, Молдова, Косово, Боснія і Герцеговина, Алжир, Грузія, Палестина, Ірак, Таджикистан, Узбекистан, Індія, Вірменія, Албанія, Сербія, Уганда, Марокко, Туніс, Кіпр, Хорватія.

Дев’ята Міжнародна наукова конференція «Обличчя процвітання» відзначилася жвавими дискусіями науковців у різноманітних сферах, зокрема і  у сфері економічного та екологічного розвитку країн. Лекції для студентів економічних спеціальностей були змістовними й продуктивними.

Дозвілля було насичене культурними заходами: екскурсії старовинними центрами міст Квідзин і Гданськ, участь у приготуванні традиційних польських страв,  знайомство з національними польськими піснями, танцями та інші заходи, які залишили незабутні враження й спогади!

          

Сучасний ринок праці вимагає від вищих навчальних закладів, зокрема ВНЗУ «Полтавський університет економіки і торгівлі», суттєвого підвищення рівня як теоретичної, так і практичної підготовки здобувачів вищої освіти. Тому оптимальне поєднання лекційних і практичних занять з виробничою практикою у реальному секторі економіки є важливим для формування професійних якостей фахівців з обліку і оподаткування.

11.05.2022 р. к.е.н., доцентами кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Прохар Н.В. та Любимовим М.О. було проведено інструктаж перед виробничою практикою для студентів 1, 2, 3 курсів спеціальності 071 «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит».

Викладачами кафедри акцентовано увагу на важливості якісного виконання програми практики, структурі й змісті звіту з практики, опрацювання додатків до звіту.

Бажаємо продуктивного проходження практики та успішного захисту звітів з практики!
Разом до Перемоги!

          

Якісна вища освіта в Україні є важливою передумовою професійного та особистісного розвитку людини, її затребуваності в суспільстві.

14.04.2022 року в рамках ХLV Міжнародної наукової студентської конференції «Актуальні питання розвитку науки та забезпечення якості освіти у ХХІ столітті» ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» обговорювалися проблеми й перспективи якості сучасної освіти.

Керівник секції «Якість вищої освіти: проблеми, виклики, перспективи» директор Навчально-наукового центру забезпечення якості вищої освіти, к. е. н., доцент Гасій О. В., зазначила важливість і актуальність проблематики секції у напрями  розвитку освіти та забезпечення якості вищої освіти.

Особливості використання міждисциплінарних тренінгів у професійній підготовці фахівців з обліку й оподаткування були ґрунтовно висвітлені в доповіді здобувача вищої освіти Приходько Наталії (гр. ОА б-21, керівники – Мілька А. І., к. е. н., доцент, Артюх-Пасюта О. В., к. е. н., доцент).

Спільні напрацювання, обмін думками та досвідом між викладачами й здобувачами вищої освіти ПУЕТ сприятимуть не лише підвищенню якості освіти в Україні, а й розвитку суспільства в цілому.

Разом до Перемоги!

          

13 квітня 2022 року у ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» стартувала  ХLV Міжнародна наукова студентська конференція  «Актуальні питання розвитку науки та забезпечення якості освіти у ХХІ столітті» (за підсумками науково-дослідних робіт студентів за 2021 рік). Науково-дослідна робота студентів передбачає інтеграцію наукового й освітнього процесів, підвищення рівня практикоорієнтованості наукових досліджень, їх впровадження у діяльності суб’єктів господарювання.

На секції «Сучасні виклики та пріоритети розвитку фінансів, обліку, контролю та аналізу» студенти спеціальності «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит» з різних куточків України представили результати своїх наукових досліджень, проілюстрували їх змістовними презентаціями та були учасниками жвавого обговорення сучасних тенденцій обліку, оподаткування, аналізу, контролю й автоматизації облікових робіт.

За результатами об’єктивної оцінки доповідей студентів викладачами кафедри бухгалтерського обліку і аудиту та студентами-учасниками секції були визначені призові місця:

  • І місце – Біляк Катерина (група ОА б – 31), керівник – Мілька А. І., завідувачка кафедри, к. е. н., доцент;
  • ІІ місце – Терещук Руслан (група ОА б інт-21), керівник – Прохар Н. В., к. е. н., доцент;
  • ІІІ місце - Тітенко Юлія,  (група ОА б інт-21), керівник – Артюх-Пасюта О. В., к. е. н., доцент.

Вітаємо наших студентів та їхніх  керівників і бажаємо подальших наукових звершень!

          

25.03.2022 студенти заочної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» успішно склали підсумкову атестацію зі спеціальності 071 Облік і оподаткування освітньої програми Облік і аудит та здобули перший (бакалаврський) рівень вищої освіти.

Комісія працювала у складі:

  • Голова екзаменаційної комісії - бухгалтер ПНВП «Тех-трейд» Чижик Тетяна В’ячеславівна;

Члени екзаменаційної комісії:

  • завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Мілька Алла Іванівна
  • доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Любимов Микола Олександрович;
  • доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Артюх-Пасюта Олена Василівна.

Вітаємо студентів! Бажаємо успіхів і подальшого професійного зростання!

          

Презентація та обговорення освітньо-професійних програм для набору 2022 року

18.03.2022 р. відбулося розширене засідання кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ разом із зовнішніми та внутрішніми стейкхолдерами освітньої діяльності: студентів, роботодавців, провідних фахівців у галузі обліку, аудиту та публічних закупівель м. Полтави, а також викладачів кафедри.

Завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент Мілька Алла презентувала огляд ОПП зі спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» ступеня бакалавра та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ступеня магістра.

Фахівці обмінялися думками щодо внесення змін до навчального плану та освітньо-професійних програм, їх змісту та особливостей наповнення освітніх компонентів. Акцентували увагу на якості і структурі змістової складової освітніх програм та підтримали позицію практико орієнтованого навчання.

Думки зовнішніх та внутрішніх стейкхолдерів будуть врахованні при підготовці до оприлюднення Проєктів освітньо-професійних програм спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» ступеня бакалавра та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ступеня магістра.

          

Колектив кафедри бухгалтерського обліку і аудиту вітає випускників спеціальності 071 «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит», денної та заочної форм навчання з отриманням дипломів магістра! Дорогі наші студенти, сьогодні ви подолали ще одну сходинку до вершини успіху й благополуччя! Нехай диплом про закінчення ПУЕТ буде для вас надійними крилами, завдяки яким ви зможете злетіти на неймовірні висоти і домогтися величезного успіху. Бажаємо займатися улюбленою справою, вірити в свої сили, втілювати в життя найсміливіші мрії, створити міцні сім’ї та мати надійних друзів. Якнайчастіше посміхайтеся і пам’ятайте, що успіх і удача крокують поряд з оптимістами!

          

У 1 семестрі 2021-2022 навчального року студенти 2-3 курсу спеціальності 071  Облік  і  оподаткування освітня програма «Облік і аудит» ступеня бакалавр здійснювали «Освітній процес» за дуальною формою  навчання. Студенти мали змогу познайомитися та попрацювати з практикуючими бухгалтерами та аудиторами на підприємствах, закріпити набуті теоретичні знання, зрозуміти важливість обраної майбутньої професії. За результати проходження навчання студенти бакалаври отримали позитивні оцінки від досвідчених практиків.

Дана форма організації здобуття освіти сприятиме

  • підвищенню конкурентоспроможності  здобувачів  освіти,  які  виходять  на
    ринок праці,
  • - зростанню їх фінансової незалежності,
  • - отриманню практичного досвіду роботи ще під час навчання, що полегшить
    процес працевлаштування після випуску.

          

Внутрішня академічна мобільність студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування освітньої програми «Облік і аудит» у І семестрі 2021-2022 навчального року

Однією із важливих умов підвищення якості вищої освіти є академічна мобільність студентів. Вона збільшує шанси здобувачів освіти на професійну самореалізацію, підвищує якість трудових ресурсів національної економіки і стає відповіддю національних систем освіти на виклики глобального освітнього простору.

\ Між Вищим навчальним закладом Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» та Полтавським державним аграрним університетом підписано Угоду про співпрацю щодо реалізації програм академічної мобільності. У І семестрі 2021-2022 навчального року студенти 1 курсу Брачун Олег та Бойко Роман спеціальності 071 Облік і оподаткування освітня програма «Облік і аудит» ступеня магістр мали змогу реалізувати своє право на академічну мобільність і вивчити навчальну дисципліну «Інституційна теорія бухгалтерського обліку» у Полтавському державному аграрному університеті. За результатами навчання студенти отримали сертифікати.

В рамках внутрішньої академічної мобільності студенти мають змогу познайомитися з навчальним процесом та методикою викладання в Полтавському державному аграрному університеті, отримати нові знання,  знайомства і контакти.

          

Наприкінці грудня 2021 р. відбулася підсумкова атестація студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» денної та заочної форм навчання ПУЕТ. Захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти оцінювала комісія у складі Голови – Поддубної Н.М., бухгалтера ТОВ «Емерджекс Аутсорсінг», к.е.н., випускниці ПУЕТ та членів комісії – зав. кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доц. Мільки А.І. та к.е.н., доц. Любимова М.О. Наукові пошуки студентів проводилися  за актуальними темами, серед яких обліково-аналітичне забезпечення управління економічною безпекою підприємств, особливості обліку, аудиту й оподаткування різних ділянок обліку підприємств, порядок складання й подання фінансової звітності, облік і контроль в управлінні фінансовими результатами. Студенти продемонстрували високій рівень знань та вільне володіння тематикою дослідження, поділилися пропозиціями, що прийняті до впровадження на досліджуваних підприємствах.

Університетське життя залишилося позаду, а попереду випускників чекає щасливе й насичене життя! Колектив кафедри бухгалтерського обліку й аудиту вітає всіх студентів денної та заочної форми навчання із присвоєнням ступеня магістра! Бажаємо знайти своє місце в житті і присвятити себе улюбленій справі, досягати намічених цілей і підкорювати будь-які вершини, сміливо крокувати назустріч мрії та й просто бути успішними та щасливими!

          

2.12.2021р. магістри першого курсу  заочної форми навчання мали змогу поспілкуватися з гарантом освітньої програми «Публічні закупівлі»  професором кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Манжурою О.В.

На зустрічі обговорювалися особливості змісту навчання за освітньою програмою «Публічні закупівлі», специфіка навчання за індивідуальною траєкторією, важливість глибинного розуміння нормативно-правових регламентів фахівця з публічних закупівель та організації навчання за даною освітньою програмою. Студенти також отримали відповіді на важливі для них питання.

          

02.12.2021 р. на кафедрі «Бухгалтерського обліку і аудиту» відбулася зустріч студентів 1 – 4 курсів ступеня бакалавр та 1-2 курсів ступеня магістр спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програми «Облік і аудит» з гарантами освітніх програм. 

На зустрічі було обговорено роль студентоцентрованого підходу до навчання у системі забезпечення якості вищої освіти.

Завідувач кафедри к.е.н., доц. Мілька А.І. розповіла студентам про особливості освітньої програми «Облік і аудит», роль практик у навчанні студенів, особливості вибору вибіркових дисциплін, наголосивши на тому, що вибір дисциплін здійснюється за окремими освітніми компонентами, які дозволяють здобувачеві вибудовувати реальну індивідуальну освітню траєкторію.

Також були підняті питання прав, обов’язків і відповідальності студентів. Всі студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програми «Облік і аудит» були запрошені активно долучатися до удосконалення освітнього процесу, шляхом проходження анкетування за результатами першого семестру 2021-2022 н.р. щодо оцінювання якості навчання та освітньої програми «Облік і аудит».

          

Колектив кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ вітає всіх студентів з Міжнародним днем студента! Нехай студентські роки будуть яскравими й безтурботними, навчання – цікавим і легким, сесії – короткими й успішними! Нехай у вашому житті всі дні будуть сонячними, наповненими радістю й новими звершеннями. Бажаємо вірних друзів, взаємного кохання, міцного здоров’я і здійснення найсміливіших мрій!

          

Якісне харчування школярів та вихованців дошкільних навчальних закладів є запорукою здоров’я нації, тому 03.11.2021 р. ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» проведено Онлайн-форум «Публічні закупівлі у контексті реформи шкільного харчування», співорганізатором якого є кафедра бухгалтерського обліку і аудиту. До складу організаційного комітету входили викладачі від кафедри: завідувач кафедри, к.е.н., доцент Алла Мілька та к.е.н., доцент Микола Любимов.

До заходу долучилися освітяни з усіх регіонів України: представники відділів освіти, територіальних громад, загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів, а також керівники й бухгалтери підприємств різних форм власності.

З вітальним словом до учасників форуму звернувся Олексій  Нестуля, ректор  ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»,  професор,  д.і.н.

Спікерами від кафедри бухгалтерського обліку і аудиту виступили викладачі: д.е.н., доцент, професор кафедри Олександр  Манжура, к.е.н., доцент Наталія Прохар, асистент та аспірант кафедри Олена Дмитренко.

Олександр  Манжура, гарант освітньої програми «Публічні закупівлі»,  доцент, д.е.н., проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри бухгалтерського обліку  і аудиту ознайомив учасників форуму з умовами вступу й навчання в магістратурі за даною освітньою програмою.

Особливості аналітики у ВІ Prozorro повідомила учасникам форуму Поліна Колганова, тренерка з публічного модуля аналітики BI Prozorro, Transparency International Ukraine.

Актуальні питання оптимізації публічних закупівель були докладно висвітлені в доповіді  Олени Дмитренко, тренерки  для замовників та учасників публічних закупівель,  авторки аналітичних досліджень для ГО «Інститут аналітики та адвокації», а також викладачки й аспірантки кафедри бухгалтерського обліку і аудиту.

З новаціями в оформленні документів за ДСТУ 4163:2020 та практичними прикладами його застосування познайомила учасників форуму  Наталія Прохар, сертифікована бухгалтерка за міжнародною програмою сертифікації бухгалтерів САР/СІРА, к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту. Також коротко охарактеризувала умови вступу, навчання та дозвілля студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

На важливості пошуку постачальників харчових продуктів відповідно до системи НАССР наголосила модератор форуму, фундаторка «Школи НАССР» ВНЗ Укоопспілки  «ПУЕТ», сертифікована аудиторка з управління безпечністю харчових продуктів за програмою «Food safety systems auditor/lead auditor» (SGS), к.т.н., доцент, директора Навчально-наукового інституту денної освіти ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ», Аліна Ткаченко.

Актуальність тематики форуму підтверджується жвавим інтересом учасників та численними питаннями до спікерів. Радіємо з того, що вдосконалюємо свої професійні знання разом. Запрошуємо до обговорення тематики наступних онлайн – форумів та вебінарів!

          

Освітній процес в ПУЕТ триває в звичному режимі. 26.10.2021 р. к.е.н., доцент Прохар Н.В. та студенти-іноземці ІІІ курсу спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» і 075 «Маркетинг», в межах дисципліни «Managerial  accounting» англійською мовою викладання, на практичному занятті розглядали класифікацію витрат та їх поведінку (Classification and behavior of costs). Застосування вивчених формул дало змогу студентам легко планувати суми витрат по підприємству та будувати їх графіки. Продовжуємо поглиблювати знання з управлінського обліку!

          

20 жовтня 2021 р. завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Мілька А.І. та к.е.н., доцент Прохар Н.В. разом зі студентами І-ІV курсів спеціальності «Облік і оподаткування» в межах «Дня кар’єри ЄС 2021» прийняли участь у Ярмарку вакансій, що проходив у холлі Полтавського університету економіки і торгівлі. День кар’єри ЄС є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Вакансії для працевлаштування представляли провідні підприємства Полтавщини, серед яких АТ «Укрпошта», ТОВ «Нова пошта», ДПІ в м. Полтава, Асоціація «Консорт», КУ «Обласний молодіжний центр», дитячий розважальний центр «Crazy Land», страхові компанії та банки м. Полтава. Студенти отримали розширену інформацію про існуючі вакансії, рекламні листівки з контактними даними та досвід спілкування з потенційними роботодавцями. Сподіваємося, що попит і пропозиція на робочі місця Полтавщини будуть урівноважені, а співпраця підприємств зі студентами продовжиться поза межами ПУЕТ!

          

Як використовувати академічні знання з бухгалтерського обліку у повсякденному житті - розбиралися зі студентами Полтавського кооперативного коледжу. В межах тижня циклової комісії комерційних та фінансово-облікових дисциплін, 18.10.2021 р. доцентом кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцентом Любимовим М.О. для студентів Полтавського кооперативного коледжу було проведено майстер-клас "Таємниці бухгалтерського обліку та особистих фінансів". Дякуємо за надану можливість поділитися знаннями і досвідом!

          

З метою реалізації концепції практики-орієнтованого навчання та підвищення якості підготовки конкурентоспроможних фахівців, 12.10.2021 р. зав. кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Мілька Алла Іванівна ініціювала екскурсію студентів І-ІІІ  курсів спеціальності «Облік і оподаткування» та студентів ІІІ курсу не облікових спеціальностей до центру підтримки підприємців Дія.Бізнес. Консультантами центру були розкриті перспективи цифровізації економіки, особливості електронного документообігу для підприємств та ФОПів, призначення платформи «Птах»,  порядок використання суб’єктами господарювання захищених носіїв інформації.  Також було проведено екскурсію в приміщенні центру, акцентовано увагу студентів на перевагах власної справи й можливостях безкоштовного інформаційного супроводу підприємницької діяльності фахівцями центру. Жваве обговорення перспектив «держави в смартфоні» залишиться в пам’яті наших студентів. Щиро вдячні за цікаву й ґрунтовну розповідь, бажаємо процвітання центру Дія.Бізнес в Полтаві!

          

8 жовтня 2021 р. професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту  Карпенко Ольга Василівна  радо зустрічала гостей з Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області". Під час зустрічі проф. Карпенко О.В. надала відповіді на питання молодих людей про можливості навчання та розвитку  у ПУЕТ. Учні були ознайомлені з матеріально-технічною базою ПУЕТ, залюбки  демонстрували свої здібності на сцені.

          

Скарбничка нагород кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ поповнилася ще однією грамотою з нагоди 60-річчя ПУЕТ та активного впровадження дуальної освіти, налагодження тісних професійних зв’язків зі стейкхолдерами. Бажаємо процвітання університету, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення успіхів у професійній діяльності всьому колективу нашого навчального закладу. Нехай освітній процес ПУЕТ зігріває зірка людської вдячності всіх тих, хто  отримав найнеобхідніше – знання  та путівку у самостійне життя!

          

Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту Полтавського університету економіки і торгівлі розпочала наукові заходи цього навчального року з обговорення та оприлюднення результатів наукових досліджень в обліково-аналітичній царині, провівши 5-6 жовтня 2021 року III Міжнародну науково-практичну інтернет-конференція «Бухгалтерський облік в управлінні підприємством: сучасні виклики». Захід був присвячений 60-річчю університету та 50-річчю створення кафедри. Науковці долучилися до обговорення сучасних векторів розвитку системи бухгалтерського обліку та підходів до вдосконалення методики обліково-аналітичного забезпечення управління підприємством в контексті концепції сталого розвитку. Автори зосереджувалися на напрямах вирішення проблем теорії, методології та практики обліку, аналізу та аудиту в умовах глобальних викликів, застосування інноваційних інформаційних технологій, удосконалення фіскального адміністрування в Україні та внесли пропозиції щодо покращення процесу формування компетенцій нової генерації обліково-аналітичних працівників, здатних створювати релевантну інформацію для організації, планування, мотивацію та контролю на підприємстві.

У роботі конференції брали участь представники закладів вищої освіти України з Вінниці, Ірпіня, Івано-Фанківська, Житомира, Києва, Кропивницького, Кам'янець-Подільського, Львова, Мукачево, Ніжина, Сум, Харкова, Чернівців та зарубіжні колеги. До обговорення дискусійних питань практики долучилися аудитори, судові експерти,головні спеціалісти міських рад,спеціалісти науково-дослідних центрів. Учасниками конференції були як доктори та кандидати наук, так і аспіранти та магістранти.

          

Рейтинг  наукової та професійної активності  науково-педагогічних працівників кафедри бухгалтерського обліку і аудиту за 2016-2021 роки

  1. Карпенко Євгенія Анатоліївна, к.е.н.,  доцент
  2. Манжура Олександр  Васильович, д.е.н.,  доцент
  3. Мілька Алла Іванівна, к.е.н.,  доцент
  4. Деньга Світлана Миколаївна, к.е.н.,  доцент
  5. Карпенко Ольга Василівна, к.е.н.,  професор
  6. Прохар Наталія Вікторівна, к.е.н.,  доцент
  7. Любимов Микола Олександрович, к.е.н.,  доцент

          

21 вересня 2021 р. у рамках впровадження інтегрованої освіти та реалізації практико-орієнтованого підходу завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доц. Карпенко Євгенія Анатоліївна провела бінарне практичне заняття з навчальної дисципліни «Аудит» разом із аудитором, атестованим судовим експертом по виду економічна експертиза, директором аудиторської фірми ТОВ «Полтавське бюро судово-економічної експертизи та аудиту» Шейко Олександром Миколайовичем та аудиторами Поставною Світланою Іванівною та Петровою Галиною Михайлівною для студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування, освітня програма «Облік і аудит».

Аудитор, атестований судовий експерт по виду економічна експертиза, директор аудиторської фірми ТОВ «Полтавське бюро судово-економічної експертизи та аудиту» Шейко Олександр Миколайович та аудитори Поставна Світлана Іванівна, Петрова Галина Михайлівна на практичному занятті розповіли про актуальні проблеми аудиту, його історію, вимоги до атестації, специфіку роботи та компетентності, які висуває сучасний бізнес до фахівців з обліку і аудиту, а також про компетентності, які необхідні аудитору та судовому експерту для того, щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці

          

Мотиватор побудови кар’єрного будинку

10.09.2021 р.

Початок навчального року для студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування освітньої програми «Облік і аудит» – це завжди нові цікаві зустрічі.

Цього разу  на вересневій зустрічі студенти познайомилися із   випускником кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Сергієм Даниленко, який постійно тримає зв’язок з  кафедрою.

Протягом багатьох років  Сергій  піклується про підвищенням якості освіти, долучається до обговорення актуальних проблем підготовки  здобувачів вищої освіти, оскільки має практичний досвід та  свою особисту позицію соціально-активної людини та громадянина.

На он-лайн зустрічі студенти  були орієнтовані на необхідність та  можливості  реалізації проекту побудови власної кар’єри за фахом, варіанти досягнення цілей, застосування проектного менеджменту в особистому житті.

При цьому Сергієм було  акцентовано увагу на можливостях  використання сучасних програмних продуктів, важливості долучення молоді до  проектів громадського та регіонального розвитку за місцем проживання.

Саме освіта за спеціальністю «Облік і аудит» та кропітка праця над собою, постійна жага до самовдосконалення дозволила випускнику кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Полтавського університету економіки і торгівлі Сергію Миколайовичу, який на сьогодні обіймає посаду заступника директора Департаменту, начальника управління планування регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації, досягти професійних вершин та визнання і бути щасливою людиною.

Студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування освітньої програми «Облік і аудит»  визнали актуальним для себе викладений матеріал, прослухавши його лекцію на тему «Інструменти для успішного початку кар’єри» та вдячні за добірку електронних джерел для подальшого самовдосконалення.

Колектив кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ вдячний гостю за долучення до процесу формування soft-skills навичок та покращення якості підготовки здобувачів вищої освіти Полтавського університету економіки і торгівлі спеціальності 071 Облік і оподаткування освітньої програми «Облік і аудит» освітніх ступенів бакалавра та магістра.

          

Запрошуємо до участі у безкоштовній III Міжнародній науково-практичній конференції!

Шановні колеги!

Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту  Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» запрошує науковців (викладачів, аспірантів, студентів тощо) взяти участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «Бухгалтерський облік в управлінні підприємством: сучасні виклики», присвяченій 60-річчя  Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» та 50-річчя створення кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, яка відбудеться 5-6  жовтня 2021 року.

Для участі в конференції та публікації тез у збірнику матеріалів необхідно до 30 вересня 2021 року надіслати на електронну адресу оргкомітету (conferenc2021@ukr.net) тези доповідей та заявку.

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Сучасні вектори розвитку системи бухгалтерського обліку: теоретичний аспект.
  2. Стан та вдосконалення методики обліково-аналітичного забезпечення управління підприємством в контексті концепції сталого розвитку.
  3. Звітність підприємства як ресурс, що забезпечує якість прийняття рішень.
  4. Теорія, методологія та практика аудиту  в умовах глобальних викликів.
  5. Перспективи розвитку обліку, аналізу та аудиту в умовах інноваційних інформаційних технологій.
  6. Бухгалтерський облік у контексті перспектив удосконалення фіскального адміністрування в Україні.
  7. Проблеми формування компетенцій сучасного фахівця в умовах викликів цифрової економіки.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ ОРГКОМІТЕТУ

Веб-сайт кафедри: http://www.buhoblic.puet.edu.ua

Е-mail: conferenc2021@ukr.net

Карпенко Євгенія Анатоліївна – завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», к. е. н., доцент – тел. (097)-67-83-633 ; (050)-075-41-23

Фінансові умови: безкоштовно.

Вимоги до оформлення тез доповідей розміщено в інформаційному листі.

          

Студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Полтавського університету економіки і торгівлі під час виробничої практики не лише закріплюють здобуті теоретичні знання та набувають неоціненних практичних навичок, а і весело проводять час.

Професійне свято  «День бухгалтера та аудитора» у 2021 році вони відзначили разом із директором та аудиторами фірми ТОВ “Полтавське бюро судово-економічної експертизи та аудиту”.

Дякуємо нашим стейкхолдерам, зокрема директору ТОВ “Полтавське бюро судово-економічної експертизи та аудиту” Шейко Олександру Миколайовичу за активну участь у підготовці студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Полтавського університету економіки і торгівлі

          

Надзвичайно приємно отримати Подяку від керівництва ПУЕТ

Колектив кафедри вдячний за високу оцінку роботи кафедри у 2020-2021 нр., за креативну та інноваційну атмосферу, що панує в Університеті, а також за створені можливості для саморозвитку і вдосконалення професійної майстерності  науково-педагогічних  працівників

          

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ І АУДИТУ З ВИХОДОМ  В СВІТ ЕЛЕКТРОННОЇ МОНОГРАФІЇ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ ТА АУДИТУ В УМОВАХ ІННОВАЦІЙНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

30 червня 2021 року

Завдяки плідній співпраці викладачів кафедри бухгалтерського обліку і аудиту  з колегами з інших ЗВО вийшла в світ електронна монографія «Перспективи розвитку бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту в умовах інноваційних інформаційних технологій». Монографія присвячена 60-річчю Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» та 50-річчю кафедри бухгалтерського обліку і аудиту.

У монографії досліджуються проблеми й перспективи розвитку бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту в умовах інноваційних інформаційних технологій. Приділено увагу виявленню чинників і передумов розвитку інформаційних технологій та напрямів трансформації організації бухгалтерського обліку, контролю й аналізу під впливом діджиталізації економіки.

До монографії увійшли результати досліджень за науково-дослідною темою «Перспективи розвитку бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту в умовах інноваційних інформаційних технологій» (номер державної реєстра-ції 0115U002543).

Монографія фахівців у галузі бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, викладачів, співробітників, аспірантів і студентів економічних спеціальностей закладів вищої освіти.

Рецензентами виступили провідні науковці як українських так і закордонних закладів освіти:

  • К. А. Пилипенко, д. е. н., професор, професор кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Полтавської державної аграрної академії;
  • Н. М. Малюга, д. е. н., професор, професор кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Поліського національного університету.

Висловлюємо щиру подяку усім авторам монографії та рецензентам за їх кропіткий труд. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в реалізації спільних наукових проектів і програм, розширення інтересів та формування нерозривного наукового зв’язку. Бажаємо енергії та натхнення, плідних дослідних пошуків і професійної самореалізації.

Ознайомитися із монографією можна за посиланням

          

Вітаємо студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування», які 14.06-16.06.2021 р. успішно склали підсумкову атестацію зі спеціальності 071 Облік і оподаткування освітньої програми Облік і аудит та здобули перший (бакалаврський) рівень вищої освіти. Бажаємо успіхів і подальшого професійного зростання.

Голова екзаменаційної комісії - в.о. головного бухгалтера ПНВП «Тех-трейд» Чижик Тетяна В’ячеславівна;

Члени екзаменаційної комісії:

  • завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Карпенко Євгенія Анатоліївна;
  • доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Любимов Микола Олександрович;
  • доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Мілька Алла Іванівна

          

12.06.2021 р. у формі захисту магістерських робіт відбулася підсумкова атестація студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітня програма «Публічні закупівлі» та студентів заочної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програми «Облік і аудит».

Вітаємо студентів спеціальностей з успішним захистом магістерських робіт! Бажаємо Вам втілити отримані знання й практичні навички у своїй професійній діяльності, нарощувати і примножувати свій потенціал, досягати нових цілей! Здоров'я Вам, наснаги та професійного зростання.

Екзаменаційна комісія відмітила високий рівень фахової підготовки студентів, та практичну спрямованість магістерських робіт.

          

На сьогодні актуальними для системи освіти та суспільства в цілому є питання наближення змісту освіти до вимог ринку праці. Тому 8 червня 2021 року члени кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Полтавського університету економіки і торгівлі, представники державного сектору економіки, Державної податкової служби України, аудиторських фірм, великого, середнього та малого  бізнесу зібралися разом на круглому столі на тему «Дуальна форма здобуття освіти, як одна з моделей поліпшення якості підготовки фахівців з обліку та аудиту».

З доповіддю виступила завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Карпенко Євгенія Анатоліївна. Вона розповіла про переваги дуальної освіти для ЗВО, здобувачів та роботодавців, а також про існуючі моделі навчання студентів за дуальною формою здобуття освіти.

З огляду на актуальність обговорюваного питання подальша дискусія щодо можливостей поліпшення економічної ситуації в країні за рахунок покращення якості підготовки висококваліфікованих молодих фахівців з обліку та аудиту і підвищення їх практико-орієнтованості навчання відбувалася вкрай інтенсивно, у живій та гарячій атмосфері.

Дякуємо за участь у круглому столі усім присутнім, а також експертам, які надали ґрунтовні пропозиції з приводу впровадження принципів дуальної освіти в систему підготовки студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та підтримали ініціативу Полтавського університету економіки і  торгівлі:

- головному бухгалтеру Полтавського університету економіки  і торгівлі Зінчик Світлані Миколаївні;

- начальнику управління кадрового забезпечення  та роботи з персоналом Головного управління ДПС у Полтавській області Литвиненку Володимиру Андрійовичу;

- керівнику Полтавського територіального відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України», директору ТОВ «Полтавське бюро судово-економічної експертизи та аудиту»  Шейко Олександру Миколайовичу та його заміснику, аудитору Поставній Світлані Іванівні;

- бухгалтеру ПрАТ «Полтавський вентеляційний завод» Чорнуцькому Володимиру;

- директору ТОВ «ВІЗАР ПЛ» Прохар Віктору Івановичу;

- бухгалтеру-аудитору ТОВ «Емерджекс Аутсорсінг» Поддубній Наталії Миколаївні;

- головному бухгалтеру Комунального закладу «Полтавська спеціальна загальноосвітня школа № 39» Литовченко Віті Василівні,

- головному бухгалтеру Щербанівського ліцею Щербанівської сільської ради Гетьман Вірі Арсентіївні;

- директору ТОВ Дюнген-Агро Авсієвич Анні Іванівні та бухгалтеру приватного підприємства Ширковій Карині.

Експерти зійшлися на думці, що розвиток дуальної освіти, коли в підготовці молодих фахівців з обліку і аудиту беруть участь і заклад вищої освіти, і підприємство (установа, організація), може стати поштовхом, що необхідний українській освіті для підвищення якості навчання, а роботодавцям – для формування якісного кадрового резерву.

          

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програми «Облік і аудит» не лише навчаються, але й активно займаються науковою діяльність, беручи участь у наукових студентських конференціях.

На Вісімнадцятій науково-практичній конференції студентів закладів освіти споживчої кооперації України "Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства" студентка гр. ОА б –21 Біляк Катерина 11.05.2021 р. виступила з доповіддю на тему «Збалансована система показників: окремі аспекти застосування для організацій та підприємств споживчої кооперації» (науковий керівник  к. е. н, доценту кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доценту Мільці А.І.),

а 17.05.2021 р. студентка гр. ОА б інт – 11 Тітенко Юлія представила результати дослідження на тему «Економічна безпека підприємств споживчої кооперації в контексті національних інтересів України» (науковий керівник - к. е. н, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент Карпенко Є.А.)

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків студентам та їх науковим керівникам

          

14-15 травня 2021 року на базі Львівського торговельно-економічного університету відбувається ІХ міжнародна науково-практична конференція на тему "Актуальні проблеми розвитку обліку, аналізу, контролю і оподаткування у контексті Європейської інтеграції та сучасних викликів глобалізації", в якій активну участь беруть науково-педагогічні працівники кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Полтавського університету економіки і торгів (к.е.н., доц. Карпенко Є.А., к.е.н., доц. Любимов М.О., к.е.н., доц. Мілька А.І., к.е.н., доц. Прохар Н.В.).

Учасники конференції обговорювали  тенденції та напрями розвитку бухгалтерського обліку, аналізу та контролю в умовах світових інтеграційних процесів.

Особливо гострими були обговорені проблеми дефіциту кадрів у галузі обліку та аудиту та питання напрямів покращення освіти та розширення ролі роботодавців і професійних організацій при підготовці фахівців з обліку і аудиту.

Для гаранта освітньої програми к.е.н., доц. Карпенко Є.А. захід був не лише платформою для презентації власних наукових досліджень, а й став поштовхом для  розвитку та удосконалення наявної освітньої програми «Облік і аудит» освітнього ступеня бакалавра.

          

Висловлюємо подяку ГО «Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД» і доповідачу  д.е.н., професору Кузіній Руслані за надану можливість бути присутніми науково-педагогічним працівникам кафедри бухгалтерського обліку і аудиту на онлайн-тренінгу «Огляд міжнародного кодексу етики професійних бухгалтерів (включаючи Міжнародні стандарти незалежності)», який відбувся 23 квітня 2021 року.

На заході було розглянуто структуру нового Кодексу та принципові відмінності за формою і змістом. Піднято питання впливу змін на роботу аудиторів.

          

Науково-педагогічні працівники кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» постійно стежать за змінами в галузі обліку та аудиту і підвищують свою професійну майстерність.

22 квітня 2021 року завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Карпенко Євгенія Анатоліївна долучилася до вебінару «Що необхідно знати бізнесу про планові податкові перевірки у 2021 році», який було організовано аудиторською фірмою «великої четвірки» PwC Україна.

Вебінар було присвячено практичним аспектам призначення планових податкових перевірок у 2021 році.

Дякуємо PwC Україна за такий чудовий і корисний захід

          

Внутрішня академічна мобільність студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування освітньої програми «Облік і аудит» у ІІ семестрі 2020-2021 навчального року

Однією із важливих умов підвищення якості вищої освіти є академічна мобільність студентів. Вона збільшує шанси здобувачів освіти на професійну самореалізацію, підвищує якість трудових ресурсів національної економіки і стає відповіддю національних систем освіти на виклики глобального освітнього простору.

На підставі Угоди про співпрацю щодо реалізації програм академічної мобільності між Вищим навчальним закладом Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» та Полтавською державною аграрною академією у ІІ семестрі 2020-2021 навчального року студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування освітня програма «Облік і аудит» Полтавського університету економіки і торгівлі мали змогу реалізувати своє право на академічну мобільність і вивчити окремі навчальні дисципліни у Полтавському державному аграрному університеті, а саме:

  • здобувач вищої освіти ІІІ курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування Польова Анна Василівна вивчає навчальну дисципліну «Облік у фермерських господарствах»;
  • магістр І курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування Балашкевич Альона Ігорівна вивчає навчальну дисципліну «Облік і звітність за міжнародними стандартами».

В рамках внутрішньої академічної мобільності студентки мають змогу познайомитися з навчальним процесом та методикою викладання в Полтавському державному аграрному університеті, отримати нові знання,  знайомства і контакти.

          

При підготовці студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування у Полтавському університеті економіки і торгівлі в повній мірі реалізується концепція практико-орієнтованого навчання. Щороку студенти освітньої програми «Облік і аудит»  проходять тривалу виробничу практику на кращих підприємствах регіону, у державних органах та аудиторських фірмах.

Вже з першого курсу студенти на виробничій практиці закріплюють у реальних умовах знання і вміння, які одержали в процесі вивчення дисциплін циклу професійної підготовки. 

Саме зараз студент першого курсу групи ОАб інт-11 Терещук Руслан та студентка третього курсу Польова Анна проходять виробничу практику у ТОВ «Полтавське бюро судово-економічної експертизи та аудиту». Вони пробують себе у ролі аудитора та судового експерта. Протягом практики студенти навчаються основним методам контролю, складають робочі документи аудитора, опановують новітні спеціалізовані аудиторські комп’ютерні програми.

Таким чином студенти освітньої програми «Облік і аудит» вже з першого курсу отримують можливість на виробничій практиці розвиватися професійно, набувати компетентностей, які їм будуть необхідні в подальшій професійній діяльності.  Саме поєднання теоретичного навчання із ґрунтовною практичною підготовкою дозволить випускникам освітньої програми «Облік і аудит» бути конкурентоспроможними на ринку праці.

          

Науково-педагогічні працівники кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» постійно підвищують свою професійну майстерність і приймають активну участь у міжнародних науково-практичних конференціях.

Так, к.е.н., доцент, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту  Мілька Алла 30 березня 2021 р. взяла участь у Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ТРЕТЬОГО СЕКТОРА ТА СОЦІАЛЬНО-ОРІЄНТОВАНОЇ ЕКОНОМІКИ В УКРАЇНІ І СВІТІ».

На конференції прозвучали виступи науковців з Німеччини, Франції, Італії, Греції, Чехії та інших країн, а також доповіді українських вчених. 

Ця конференція є першою в Україні спробою комплексно обговорити проблеми формування ефективного «третього сектора» в національній економіці. Її метою було привернення уваги до перспектив розвитку і досліджень  всього сектора, а не лише окремих його складових, обмін досвідом, налагодження та поглиблення співпраці між науковцями та фахівцями різних країн, що поєднані інтересом до дослідження «третього сектора». На конференції розглянуто широке коло питань, пов’язаних із формуванням в Україні соціально-орієнтованої ринкової економіки на основі розвитку соціального капіталу, впровадження соціальних інвестицій та інновацій.

          

Кредо кожного науково-педагогічного працівника кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Полтавського університету економіки і торгівлі: «Постійно вдосконалюйся, навчайся впродовж життя задля вершин професійної досконалості й життєвого успіху кожного заради процвітання України».

Лише систематично опановуючи останні зміни в законодавстві, новації в обліку та аудиті, можна надавати якісні і сучасні знання студентам, які будуть їм потрібні в майбутньому.

За рахунок постійного самовдосконалення, опанування нових технологій, науково-педагогічні працівники кафедри мають змогу готувати конкурентоспроможних фахівців з обліку і оподаткування, які затребувані на ринку праці.

Тому 30 березня 2021 року завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту брала участь у веб-дискусії, де говорили про особливості складання та подання фінансової звітності у форматі iXBRL. Дякуємо Аудиторські палаті України за такий чудовий захід, а особливо  - членам Ради АПУ Романюку Миколі Васильовичу та Білик Олександру Петровичу за цікаву і корисну інформацію.

          

Практико-орієнтоване навчання студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту є активним учасником упровадження в навчальний процес Полтавського університету економіки і торгівлі практико-орієнтованого навчання як стратегії якісної підготовки фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці України та світу.

Однією із ключових складових цього процесу є систематичне проведення виїзних занять та практичних семінарів.

26 лютого 2021 року студенти освітньої програми «Облік і аудит» разом із завідувачкою кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Карпенко Є.А. на черговому виїзному занятті мали змогу поспілкуватися з головним бухгалтером ТОВ «Вогник» Шуригіною Т.М., а також поринути  у професійну атмосферу на семінарі – практикумі, організованому спільно з ГО «Інститут податкових реформ».

Разом із Антоном Янко говорили про зарплатні новації 2021 року, електронні лікарняні листки, оновлений порядок розрахунку середньої заробітної плати та новий звіт з ПДФО та ЄСВ.

Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту висловлює подяку ГО «Інститут податкових реформ» та журналу «АгроPro» за плідну співпрацю! Ми високо цінуємо Ваш вклад у професійне становлення наших студентів!

          

Дослухаємося до думок експертів-практиків та студентів при удосконаленні освітніх програм!

02 лютого 2021 року проведено розширене засідання кафедри бухгалтерського обліку і аудиту разом із зовнішніми та внутрішніми стейкхолдерами, оскільки саме вони дозволяють науково-педагогічному колективу кафедри формувати нову генерацію випускників з урахуванням актуальних завдань практики ведення бухгалтерського обліку, зокрема у м. Полтаві  та Полтавській області. 

Кращі світові практики вже довели переваги спільної роботи зі стейкхолдерами над розробкою нових освітніх програм задля підвищення якості підготовки сучасного фахівця у сфері обліку і аудиту.

Засідання кафедри відбулося із залученням основних стейкхолдерів освітньої діяльності: студентів, роботодавців, провідних фахівців у галузі обліку та аудиту м. Полтави та Києва, а також викладачів кафедри після проведення анонімного опитування студентів та роботодавців, яке тривало протягом грудня 2020 року – січня 2021 року.

На засіданні було обговорено результати анкетування студентів та роботодавців і пропозиції учасників заходу щодо удосконалення освітніх програм «Облік і аудит» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за  освітніми ступенями бакалавра та магістра.

Критичні зауваження та поради щодо удосконалення змісту освітніх програм зробили Ляхно Р. В. (головний бухгалтер комунальної організації «Методичний сервісний центр з обслуговування закладів освіти, культури, молоді і спорту та позашкільної освіти Полтавського району Полтавської районної ради), Мешталь Т. В. (головний бухгалтер ресторану «Конкрит» м. Полтава), Поддубна Н. М. (канд. економ. наук, сертифікований бухгалтер-практик за міжнародною програмою сертифікації бухгалтерів АССА DipIFR, бухгалтер-аудитор ТОВ «Емерджекс Аутсорсінг»,м. Київ - у форматі відеозв'язку) та Шуригіна Т.М. (головний бухгалтер ТОВ «Вогник»).

          

28.01.2021р. Магістри першого курсу  заочної форми навчання мали змогу поспілкуватися з гарантом освітньої програми «Облік і аудит»  проф. Карпенко О. В.Серед здобувачів вищої освіти  були як практикуючі бухгалтери з певним досвідом роботи, так і студенти, які за базовою освітою ще не опановували всіх таємниць бухгалтерського обліку. На зустрічі обговорювалися особливості змісту навчання за освітньою програмою,специфіка навчання за індивідуальною траєкторією, важливість глибинного розуміння нормативно-правових регламентів ведення обліку та організації навчання. Студенти також отримали відповіді на важливі для них питання.

          

22 грудня 2020 року завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту к.е.н., доц. Карпенко Є.А. взяла участь, як слухач, у круглому столі на тему «Аудит і суспільство. Від визнання до відповідальності», який було організовано ГО «Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД».

Серед доповідачів були Голова організації Редько О.Ю., Голова АПУ Каменська Т.О., член Атестаційної комісії Проскуріна Н.М., член РАПУ Романюк М.В., фінансові директори та головні бухгалтери підприємств різних організаційно-правових форм.

Більше 230 учасників обговорювали сучасні напрями розвитку аудиту в умовах реалізації концепції сталого розвитку. Говорили про незалежність аудиторів, конфлікт інтересів, переваги та важливість аудиту для бізнесу, підвищення професіоналізації та диференціації аудиторських послуг та зростання  довіри суспільства до аудиторських звітів.

Для завідувачки кафедри, гаранта освітньої програми к.е.н., доц. Карпенко Є.А. захід був не лише можливістю поспілкуватися у професійному колі, а й став поштовхом для розвитку та удосконалення наявної освітньої програми «Облік і аудит» освітнього ступеня бакалавра.

          

17 грудня 2020 року відбулася підсумкова атестація студентів денної форми навчання освітньої програми «Облік і аудит» у формі захисту магістерських робіт. Студенти представили свої доповіді та ілюстративний матеріал екзаменаційній комісії. Головою комісії була випускниця Полтавського університету економіки і торгівлі 2013 року,  к.е.н., бухгалтер ТОВ «Емерджекс Аутсорсінг» Поддубна Наталія Миколаївна. До складу комісії також ввійшли завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Карпенко Є.А. та доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту,  к.е.н., доцент Мілька Алла Іванівна.

Щиро вітаємо наших магістрів: Барабанову Анну та Швець Анастасію! Бажаємо їм втілити отриманні знання й практичні навички в своїй професійній діяльності, нарощувати і примножувати свій потенціал, досягати нових цілей! Здоров'я Вам, наснаги та професійного зростання.

          

17 та 18 грудня 2020 року відбувалася підсумкова атестація студентів заочної форми навчання освітньої програми «Облік і аудит» у формі захисту магістерських робіт. Студенти представили свої доповіді та ілюстративний матеріал екзаменаційній комісії.

Головою комісії була випускниця Полтавського університету економіки і торгівлі 2013 року,  к.е.н., бухгалтер ТОВ «Емерджекс Аутсорсінг» Поддубна Наталія Миколаївна. До складу комісії ввійшли завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Карпенко Є.А. та доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту,  к.е.н., доцент Мілька Алла Іванівна.

Результати підтверджують високий рівень фахової підготовки студентів, та практичну спрямованість магістерських робіт, адже більшість випускників освітньої програми вже працюють за спеціальністю.

Щиро вітаємо наших магістрів! Бажаємо їм втілити отриманні знання й практичні навички в своїй професійній діяльності, нарощувати і примножувати свій потенціал, досягати нових цілей! Здоров'я Вам, наснаги та професійного зростання.

          

Ренесанс професії бухгалтера та аудитора

10 грудня 2020 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», м. Київ. відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасна парадигма в умовах сталого розвитку» з використанням платформи Zoom Meetings.

Більше 100 учасників обговорювали  сучасні напрями розвитку обліку, аналізу, аудиту й оподаткування в умовах реалізації концепції сталого розвитку.

Головуючий на заході Дмитро Лук’яненкоголова, д.е.н, професор, ректор ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима» назвав сучасний період в розвитку бухгалтерського обліку і аудиту періодом ренесансу.

Особливо гострими були обговорення викликів  сталого розвитку в професії бухгалтерів і аудиторів, вплив євроінтеграції та глобалізації  на професійної етику та практичну діяльність, тенденцій в напрямах удосконалення обліку та звітності під впливом Digital-інновацій тощо. Для академічної спільноти важливими були дискусії з  очільниками професійних організацій, представниками Міністерства фінансів та ДПС, громадських професійних організацій.

Для гаранта освітніх програм к.е.н., проф. Карпенко О.В. захід був не лише платформою для презентації власних наукових досліджень, а й став поштовхом для  розвитку та удосконалення наявної освітньої програми «Облік і аудит» освітнього ступеня магістра.

          

7.12.2020р. відбулася зустріч студентів, які навчаються за освітньою програмою «Облік і аудит» з її гарантом – к.е.н. проф. Карпенко О.В.

Метою зустрічі було обговорення актуальних для студентів питань, пов’язаних з набуттям загальних та спеціальних компетенцій.

Студенти першокурсники демонстрували своє вміння знаходити корисну інформацію про унікальність навчальних дисциплін, а студенти другого року розповіли першокурсникам про  переваги участі у роботі наукових конференцій, досвід виконання курсових робіт зі спеціальності та цікавилися процедурою захисту підготовлених дипломний робіт.

Альона Балашкевич  спробувала пояснити значення участі у роботі органів студентського самоврядування для розвитку  організаторських та лідерських якостей майбутніх керівників обліково-аналітичних служб підприємств та організацій. У ході розмови були з’ясовані окремі питання, пов’язані з особливостями реалізації обраної освітньої програми.

Оскільки значна частина студентів поєднують навчання та роботу,то вони не були сьогодні на зв’язку, але мають можливість звертатися з питаннями до гаранта не лише під час офіційної зустрічі .

          

30.11.2020 р. гаранти освітніх програм «Облік і аудит» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту доц. Карпенко Є.А. (гарант за освітнім ступенем бакалавра), проф. Карпенко О.В. (гарант за освітнім ступенем магістра) та доц. Любимов М.О.(гарант за освітнім ступенем молодшого бакалавра) працювали у форматі вебінару «Підготовка освітньої програми до акредитації», який організовано Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

За результатами спілкування гаранти отримали актуальні знання щодо підготовки до проходження акредитації, а отримана під час обговорення інформація дозволяє порушити та вирішити наявні питання забезпечення якості надання освітньої послуги на рівні кафедри.

Організація інтерактивного спілкування, формат «Питання – відповіді», зміст повідомлень спікерів-панелістів дозволять удосконалюватись, досягаючи стратегічної мети університету.

          

24 листопада 2020 року на кафедрі «Бухгалтерського обліку і аудиту» відбулася зустріч студентів 1–4 курсів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програми «Облік і аудит» з гарантом к.е.н., доцентом, завідувачем кафедри Карпенко Є.А.

На зустрічі було обговорено  роль підходу до навчання, орієнтованого на студента, у системі забезпечення якості вищої освіти. Гарант розповіла про особливості освітньої програми «Облік і аудит», роль практики у освітньому процесі. Карпенко Є А. наголосила, що вибіркові дисципліни краще обирати за окремими освітніми компонентами, які дозволяють здобувачеві вибудовувати реальну індивідуальну освітню траєкторію.

 Також були підняті питання прав, обов’язків і відповідальності студентів. Здобувачі освіти були запрошені активно долучатися до удосконалення освітнього процесу шляхом проходження  анкетування щодо оцінювання якості навчання та освітньої програми «Облік і аудит» за результатами першого семестру 2020-2021 н.р.

Під час зустрічі студенти також поділилися своїми враженням від спілкування з роботодавцями, яке було організоване кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту на минулому тижні.

Радіємо успіхам наших студентів і вітаємо магістра освітньої програми «Облік і аудит» Лисенко Тетяну із успішним завершенням онлайн-курсу «Етика професійного бухгалтера». Курс розроблено членами Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України.

          

18 листопада 2020 р. кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту Полтавського університету економіки і торгівлі у рамках впровадження інтегрованої освіти та реалізації практико-орієнтованого підходу було організовано зустріч студентів та роботодавців, де студенти мали змогу поспілкуватися у професійному колі.

Заклади освіти системи споживчої кооперації – це одна велика дружня родина, а тому на зустрічі були присутні викладачі кафедри бухгалтерського обліку і аудиту  та студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування Полтавського університету економіки і торгівлі, студенти Полтавського кооперативного коледжу, Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка та Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права ім. М.П. Сая, а також визнані фахівці у сфері обліку та аудиту.  

Аудитор, атестований судовий експерт по виду економічна експертиза,  директор аудиторської фірми ПП «Аудиторська компанія «Скриль і партнери»  Скриль Наталія Вікторівна розповіла про історію аудиту, специфіку роботи та вимоги, які висуває сучасний бізнес до фахівців з обліку і аудиту, а також про  компетентності, які необхідні  аудитору та судовому експерту для того, щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці.

Головний бухгалтер КП «Полтавський обласний центр боротьби зі снідом» Богданова Євгенія Борисівна акцентувала увагу на реаліях роботи головного бухгалтера в бюджетній установі, важливості вивчення студентами спеціальності «Облік і оподаткування» навчальної дисципліни «Публічні закупівлі» та розповіла, якими  вони бачать своїх молодих колег.

Бухгалтер-експерт методологічного відділу фірми Інтелект сервіс   ISpro, к.ен., доцент Жидєєва Людмила Іванівна поділилася практичним досвідом і розповіла про використання програмного забезпечення при веденні обліку та аудиту.

Дякуємо стейкхолдерам-працедавцям за приділений час та надзвичайно цікавий матеріал!

          

03.11.2020р. Наразі проблеми удосконалення професійної діяльності є особливо актуальними. Вони стосуються усіх видів бізнесу. Над ними розмірковують як професійні об’єднання,науковці, так і практики. Актуальною в Україні стає проблема розвитку аутсорсингової діяльності у сфері бухгалтерського обліку.

Професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Карпенко О.В. досліджує ці питання, використовуючи можливості дистанційно опрацювати матеріали в межах реалізації проектів Міжнародного центру підвищення кваліфікації та Школи бухгалтерського бізнесу.

          

З метою популяризації бухгалтерського обліку, зміцнення зв’язків університету з кооперативними коледжами 28 жовтня 2020 року доцентом кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Миколою Любимовим було проведено он-лайн зустріч-гру зі студентами Полтавського кооперативного коледжу на тему «Таємниці обліку».

Студенти разом із креативним доцентом ПУЕТ поринули у таємничий світ бухгалтерського обліку. Микола Олександрович розповів про історію бухгалтерського обліку, герб бухгалтера, походження слова «бухгалтер» та ще про багато цікавих і неочікуваних моментів, які стосуються обліку.

Зустріч відкрили директор Науково-навчального інституту бізнесу та сучасних технологій Аліна Ткаченко, яка привітала студентів, та завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Євгенія Карпенко, яка розповіла про переваги навчання в ПУЕТ, студентоцентристський підхід та теплу атмосферу, яка панує на кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту між викладачами і студентами.

Щиро дякуємо студентам за активну участь, а керівництву ПУЕТ, директору Полтавського кооперативного коледжу Оксані Делії, заступнику директора Ганні Соболь, голові циклової комісії Ларисі Нещадим та викладачу Олені Туманцовій – за співпрацю та підтримку!!!

          

В період карантину навчання в ПУЕТ триває. Як відомо, найкращий той податок, якого ще не придумали, тому треба знати діюче податкове законодавство й вміти заповнювати бланки податкової звітності. Саме так відбувається вивчення дисципліни «Облік і звітність в оподаткуванні (поглиблений рівень)» під керівництвом доц. Прохар Н.В. зі студентами 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування».

На on-line практичному занятті 27.10.2020 р. студенти вправно й швидко рахували податок на доходи фізичних осіб, військовий збір та єдиний соціальний внесок, потім заповнювали розрахунок ф. № 1 ДФ та Звіт з ЄСВ.

          

Із використанням платформи дистанційного навчання Moodle, у формі відео-конференції, успішно продовжуються практичні заняття у студентів груп ЕМС б-21, ЕМС б мноц-21, МСМТ б-21 з навчальної дисципліни „Облік, аудит і оподаткування», які проводить доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Мілька А.І.

27.10.2020 р. на практичному занятті у формі дискусії розглядалася методика відображення на рахунках бухгалтерського обліку господарських операції на підприємстві.

          

Професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Карпенко Ольга Василівна знайомить студентів 4 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» з альтернативними підходами до калькулювання в режимі on-line.

Доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Любимов Микола Олександрович акцентує увагу студентів 4 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» на особливостях формування фінансової звітності за МСБО та МСФЗ .

          

Із використанням платформи дистанційного навчання Moodle у формі відео-конференції проходять заняття у студентів денної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» з навчальної дисципліни «Облік і звітність в оподаткуванні», які проводить к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, доцент, Мілька А.І., адже досконале знання та розуміння механізмів оподаткування підприємств є обов’язковою компетенцією фахівців з обліку та аудиту.

Доцент Деньга С.М. викладає для магістрантів дисципліну «Принципи бухгалтерського обліку» англійською мовою. Професійну англійську вивчають і студенти дистанційної форми навчання. 26 жовтня 2020 року для них було проведене перше заняття з цієї дисципліни.

Магістранти денної форми навчання групи ОА м 11 – не виняток. Вони дистанційно опановують Управлінські інформаційні системи в обліку, аналізі та аудиті.

27 жовтня магістранти вивчали бухгалтерський сервіс Oblik SAAS. Була проведена апробація цієї хмарної технології за ділянкою закупівлі і продажу товарів.

          

Викладачі кафедри бухгалтерського обліку і аудиту постійно підвищують свою кваліфікацію і спілкуються у колі професіоналів-практиків.

Завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Карпенко Євгенія у Глобальний день етики 21 жовтня 2020 року взяла участь в on-line форумі «Професійна Етика в Дії», який організовано Федерацією професійних бухгалтерів України спільно з Аудиторською палатою України.

На форумі обговорено актуальні питання, присвячені етиці фахівців з обліку та аудиту.

Головою аудиторської палати України Каменською Тетяною Олександрівною піднято питання важливості використання нового Міжнародного кодексу етики для професійних бухгалтерів. Акцентовано увагу на необхідності дотримання етичних принципів в професійній діяльності та в житті всіма, хто так чи інакше стикається з питанням обліку та аудиту.

          

Заняття для студентів дистанційної форми навчання ставлять в розклад на той час, коли зручно здобувачам освіти. Це можуть бути вихідні дні або будні вечори, адже в будні дні вони працюють.

20.10.2020 заняття з Управлінських інформаційних систем в обліку, аналізі та аудиті з магістранткою Анастасією Дубровною розпочалися о 18:30 і тривали до 21:15.

Анастасія попрактикувалася в проведенні аналітичних досліджень з допомогою графічного методу, пакету аналізу та формул в Excel.

Для апробації хмарної технології Oblik SAAS вона обрала англійську мову, що дозволить і професійну англійську підтягнути, і тонкощі бухгалтерського сервісу дослідити.

Студенти в будь-який час можуть задавати запитання викладачу і отримати консультацію.

Ми завжди відкриті для тих, хто прагне знань!

          

ПУЕТ виповнилося 59 років!

Запрошуємо випускників різних років поділитися своїми здобутками і долучатися до привітань з нагоди Дня університету!!!!

Будемо раді кожному і з любов’ю розділимо Ваші спогади про студентські роки.

Випускниці кафедри бухгалтерського обліку і аудиту спеціальності "Облік і оподаткування" Пархоменко Тетяна та Кисельова Вікторія щиро вітають усіх з Днем університету!!! Зараз дівчатка успішно працюють на ТОВ "Укролія", с. Чернечий Яр і набираються безцінного досвіду. Безкінечно пишаємося Вами!!!

Продовжуємо отримувати вітання з 59-річчям ПУЕТ. Стас Трофимовський і Катя Пивовар від усіх колишніх бухгалтерів-КВНщиків вітають ПУЕТ і кафедру бухгалтерського обліку і аудиту з Днем університету.

Надзвичайно приємно отримати вітання з Канади від студентки дистанційної форми навчання спеціальності «Облік і оподаткування» Ліщини Діани.

Діана працює бухгалтером у Gowling WLG Calgary Office у провінції Альберта, м. Калгара і при цьому уже 4 роки поспіль навчається дистанційно в Полтавський університет економіки і торгівлі, а в наступному році отримає ступінь бакалавра з обліку і аудиту.

З приводу навчання в ПУЕТ Діана зазначає: «Дистанційне навчання в Полтавському університеті економіки і торгівлі дає можливість здобути освіту, не жертвуючи кар’єрою і економить Ваш час. Час є найціннішою одиницею вартості, і використання його максимального потенціалу є дуже важливим у цьому мінливому світі.

Ви ніколи не пошкодуєте, що інвестували свої ресурси в освіту, і не варто боятися дистанційної форми навчання. Викладацький та адміністративний колектив нашого університету - дуже професійний і водночас людяний. Вам завжди допоможуть порадою і дадуть відповідь на всі запитання.

За чотири роки навчання я самоствердилася як спеціаліст (працюючи в бухгалтерському відділі Gowling WLG Calgary Office) і відкрила багато нових можливостей для себе.

Навчання онлайн - це можливість збудувати світле майбутнє для тих, хто в першу чергу цінує себе та свій час. У кожної людини є потенціал, і я щиро бажаю кожному знайти в собі сили його розкрити».

Щиро дякуємо тобі, Діано, за такі гарні, теплі та щирі слова і шлемо палкий привіт з України.

Нас вітає випускниця кандидат економічних наук Наталія Піддубна

          

Викладачі кафедри працюють зі студентами дистанційно. Дистанційні технології єднають світ!!! Це природний етап еволюції традиційної системи освіти, що відкриває нові перспективи.

Завідувач кафедри Карпенко Є.А. проводить заняття зі студенткою 5 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Ліщиною Діаною, яка проживає в Канаді, провінції Альберта, м. Калгарі.

Дистанційна лекція з вибіркової навчальної дисципліни «Аудит» зі студентами заочної форми навчання освітньої програми «Публічні закупівлі».

Професор Карпенко О.В. проводить заняття з дисципліни «Управлінський облік» зі студентами групи ОА-41.

К.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Мілька А.І. проводить практичне заняття з навчальної дисципліни «Облік за видами економічної діяльності (державний сектор)» для студентів заочної форма навчання освітньої програми «Публічні закупівлі» з використанням платформи дистанційного навчання Moodle у формі відео-конференції.

Із використанням платформи дистанційного навчання Moodle у формі відео-конференції успішно продовжується навчання у студентів груп: ФК б-21, ПТЛ б-21, ЕМС б-21, ЕМС б мноц-21, МСМТ б-21, ТТП б-21 з навчальної дисципліни «Облік, аудит і оподаткування».

Асистент кафедри Дмитренко Олена Анатоліївна в режимі он-лайн із захватом розповідає студентам освітньої програми «Публічні закупівлі» про особливості проведення закупівель за державні кошти.

Під час лекції студенти познайомилися із тонкощами планування закупівель та отримали практичні поради щодо розробки якісної тендерної документації, які їм стануть у нагоді при здійсненні своєї професійної діяльності.

          

Свято розуму, кмітливості та ерудиції

В рамках святкування 59-річчя Полтавського університету економіки і торгівлі, з метою популяризації бухгалтерського обліку, професійної та творчої самореалізації студентської молоді й зміцнення зв’язків університету з кооперативними коледжами  5 жовтня 2020 року директором Навчально-наукового інституту бізнесу та сучасних технологій Ткаченко А.С. та завідувачем кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Карпенко Є.А. проведено on-line гру-зустріч на тему «Таємниці бухгалтерського обліку».

Учасниками заходу стали студенти Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права імені С. В. Литвиненка.

У рамках заходу студенти переглянули презентаційні відеоролики про ПУЕТ та спеціальність 071 «Облік і оподаткування».

Відповідаючи на загадки, логічні задачки, шаради, професійні питання, запропоновані Карпенко Є.А., учасники гри мали можливість переконатися в тому, що бухгалтерський облік - це цікаво, перспективно і креативно.

Щиро дякуємо студентам за активну участь, а керівництву ПУЕТ та Новомосковського кооперативного коледжу  – за співпрацю та підтримку!!!

          

26 вересня 2020 року у рамках Марафону підтримки підприємництва асистентом кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, аналітикинею ГО «Інституту аналітики та адвокації» Оленою Дмитренко проведено навчальний тренінг «Посилення спроможності малого та середнього бізнесу в участі у публічних закупівлях».

На тренінгу було  розглянуто особливості розвитку сфери публічних закупівель, актуальні питання підготовки тендерної пропозиції та перспективи участі  бізнесу в публічних закупівлях.

В тренінгу взяли участь к.е.н., доц. Карпенко Є.А та к.е.н., доц.  Ночовна Ю.О.

З метою реалізації практико-орієнтованого підходу до навчання 25 вересня 2020 року завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Карпенко Є.А. та студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» відвідали семінар-практикум, організований Полтавським університетом економіки і торгівлі спільно з редакцією журналу «Агро Pro», де ознайомилися із актуальними новинами в галузі обліку та поспілкувалися у професійному колі.

          

14.09.2020

Сьогодні радісна мить – посвята в студенти. Привітати першокурсників спеціальності 071 «Облік і оподаткування» прийшли викладачі кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, випускники та студенти старших курсів.

В теплій атмосфері поговорили про професію бухгалтера, цікаві та курйозні моменти студентського життя.

Випускниця Шишкіна Анна побажала яскравих і незабутніх студентських років і запевнила, що обрана спеціальність стане цінним надбанням у житті і забезпечить велике професійне майбутнє!

          

Кілька років поспіль кафедра бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ здійснює набір слухачів на Бухгалтерські курси за програмою Бухгалтерський, фінансовий і податковий облік + 1С: Бухгалтерія для України. Редакція 2.0» (версія 8.3).

Це двомісячні вечірні курси для початківців, метою яких є вивчення теоретичних та прикладних основ бухгалтерського та фінансового обліку, обчислення податків і зборів за Податковим кодексом України, опанування бухгалтерської програми “1С: Бухгалтерія для України.  Редакція 2.0 (версія 8.3)” та набуття практичних навичок ведення обліку на підприємстві.

Складові навчальної програми:

  • Основи бухгалтерського обліку
  • Фінансовий та податковий облік
    Організація бухгалтерського обліку в “1С: Бухгалтерія для України.  Редакція 2.0 (версія 8.3)”

Графік роботи: 18.00-20.00; 3 рази на тиждень; 2 місяці.

Чисельність групи: 5-6 чоловік.

Вартість навчання: 3500 грн.

Після закінчення курсів слухачі отримують офіційне свідоцтво відповідного зразка з гербовою печаткою Полтавського університету економіки і торгівлі та можливість працювати бухгалтером.

Запрошуємо усіх бажаючих!!!
Ми створимо для ВАС доброзичливу ділову атмосферу 
та надамо якісні освітні послуги!

Координатор курсів кандидат економічних наук, доцент 
Ночовна Юлія Олександрівна

тел. (067) 858-57-47

          

3 вересня 2020 року  Полтавський університет економіки і торгівлі в контексті реалізації практико-орієнтованого підходу до навчання підписав угоду про співробітництво з Громадською організацією «Інститут податкових реформ».

У рамках угоди заплановано спільні заходи щодо організації практичних семінарів, тренінгів, стажування, виробничих практик, що дозволять посилити практичну спрямованість навчання студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітня програма «Облік і аудит» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітня програма «Публічні закупівлі».

          

Увага!!!

Розпочинаємо вступну компанію для майбутніх бакалаврів спеціальності Облік і оподаткування на базі диплома молодшого спеціаліста.

  • Прийом документів: 13-22 липня.
  • Вступні випробування: 23-26 липня.
  • Термін навчання: 2 роки.
  • Вартість навчання: 13750 грн за рік.


З нетерпінням чекаємо усіх бажаючих!!! 

          

З 12 березня 2020 року кафедра перейшла на дистанційне навчання. Лекції, практичні заняття, консультації, екзамени проводяться з використанням Zoom, Skype, Moodle, Google Classroom, Viber, Messenger.

          

Які переваги  матиме майбутній менеджер  з бізнес адміністрування, озброєний обліково-аналітичною інформацією, дізнаються  іноземні студенти  на кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту. У травні вони успішно опанували дисципліну «Сost accounting», яка ґрунтувалася на вивченні дисципліни «Financial аccounting». Попереду в них ще й дисципліна «Management accounting».

На фото проф. Карпенко О.В. проводить екзамен зі студентами 2 курсу. Ними були виконані, своєчасно подані на перевірку та захищені (з використанням Zoom) усі необхідні види робіт. Кожен  студент до екзамену набрав максимальну кількість балів за поточну діяльність, виявляючи бажання розвивати свої навички у створенні інформації для управління витратами.

Студенти в межах вивчення  дисципліни «Облік витрат» були залучені  й до науково-дослідної роботи та підготували тези доповідей на наукову студентську конференцію:

Тадейо Кундаї Ліоннел – «Місце облікових дисциплін у підготовці бакалаврів з ділового адміністрування у республіці Зімбабве»,

Латхіа Санні Пареш, «Чому золотодобувні компанії Республіки Танзанії працюють у точці беззбитковості ?»

Кунаіоо Брайт- « Національні потреби Республіки Гана у кадрах, що володіють методиками виробничого та управлінського обліку».

          

15 березня 2020 року. Вітаємо студентів спеціальності «Облік і оподаткування» Новомосковського локального дистанційного центру з успішним складанням Державного іспиту!

Бажаємо вам здоров я, натхнення на подальші здобутки та успіхів у чудовій професії!

          

27 лютого 2020 року учні 10 та 11 класів Полтавської ЗОШ 7 прийняли активну участь у семінарі-тренінгу «Бухгалтер і Я». Рахувати разом з доц. Ночовною Ю.О. було корисно і весело!!!

          

21 лютого 2020 р. відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності «Облік і оподаткування». Талановитих бухгалтерів в Україні побільшало.

Бажаємо випускникам здоров'я, щастя, успіхів і натхнення на подальші здобутки.

          

На виконання прийнятої в університеті концепції практико-орієнтованого навчання в рамках навчальної дисципліни «Публічні закупівлі» 21 лютого 2020 р. зі студентами групи ОА-31 спеціальності 071 «Облік і оподаткування» було проведене виїзне заняття.

В рамках виїзного заняття доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, к.е.н. Карпенко Є.А. та студенти групи ОА-31 відвідали семінар «Нові можливості заробітку для бізнесу у держзакупівлях».

Семінар був організований за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, торгівельного майданчика zakupki.prom.ua.

Про основні зміни до Закону України «Про публічні закупівлі» розповів юрист департаменту супроводу постачальників торгівельного майданчика zakupki.prom.ua Дмитро Корабльов.

Із новими можливостями використання е-каталогу ознайомлювала фахівчиня відділу розвитку державних закупівель торгівельного майданчика zakupki.prom.ua Катерина Клочкова.

Про порядок та особливості оскарження закупівель розповів провідний юрист ЮК «Правое дело» Роман Магера.

Дякуємо спікерам та організаторам за цікаву інформацію та проведений час з користю.

          

9 лютого 2020 р.  відбулася зустріч студентів спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачів кафедри бухгалтерського обліку і аудиту з потенційними роботодавцями.

Задьор Людмила Олександрівна, головний бухгалтер ТОВ «Теплоконтроль» та Гетьман Віра Арсентіївна, головний бухгалтер Щербанівського ліцею Щербанівської сільської ради поділилися практичним досвідом та розповіли, якими вони бачать своїх молодих колег.

Дуже дякуємо за об'єктивну оцінку ринку праці у Полтаві та безмежну любов до обліку.

          

29 січня 2020 р.  Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

Випускникам Бухгалтерських курсів ПУЕТ бажаємо здоров'я, успіхів, натхнення, нових здобутків, безліч можливостей для використання набутих знань!

          

17 січня 2020 року відбувся випуск магістрів. Вітаємо з подоланням важливої сходинки у житті!

Рідна альмаматер щорічно чекатиме на вас, щоб порадіти вашим успіхам. Не забувайте нас! 

          

27 грудня 2019 року магістранти спеціальності «Облік і оподаткування» денної форми навчання захистили дипломні роботи. 

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо! Бажаємо успіхів і стрімкого кар’єрного росту!

          

27 грудня 2019 року захистили роботи студенти-магістранти спеціальності «Облік і оподаткування» заочної форми навчання. 

Вітаємо! Бажаємо успіхів, нових починань, професійних звершень. Ви - молодці!

          

17 грудня 2019 року відбувся захист магістерських робіт студентами спеціальності «Облік і оподаткування» Харківського локального центру дистанційного навчання.

          

10 грудня 2019 р. захищали результати досліджень магістранти спеціальності «Облік і оподаткування» Сумського локального центру дистанційного навчання.

          

6 грудня 2019 р. відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності "Облік і оподаткування" у Херсонському ЛЦДН.
Комісія у складі Начальника відділу обліку та фінансів, головного бухгалтера Херсонської облспоживспілки Скрипчук Лідії Володимирівни, директора Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу Лімакової Людмили Миколаївни, доцента кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Любимова Миколи Олександровича, методиста Херсонського локального центру дистанційного навчання Антоненко Нелі Анатоліївни заслухала доповіді студентів. Студенти продемонстрували глибокі знання з обліку, аналізу та аудиту, а також деталізували результати проведених досліджень.

          

3-4 грудня 2019 р. відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності «Облік і оподаткування» у Новомосковському ЛЦДН.
Комісія у складі Головного бухгалтера Дніпропетровської облспоживспілки Голубничої Вікторії Віталіївни, директора Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В. Литвиненка Піхотіної Любов Миколаївни, завідуючої кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту Кулик Вікторії Анатоліївни, голови циклової комісії облікових та комп ютерних дисциплін Пластун Наталії Іванівни заслухала доповіді студентів.

Студенти продемонстрували глибокі знання з обліку, аналізу та аудиту, а також деталізували результати проведених досліджень.
Солодким сюрпризом був торт із зображенням головної будівлі ПУЕТ.

Таким є дистанційне навчання в ПУЕТ, який може передавати не лише знання, а й любов на відстані!

          

24 листопада 2019 р. відбувся день відкритих дверей і Свято професійної майстерності.

В гостях у кафедри учні 10 класу ЗОШ 19.

Щиро дякуємо керівництву школи і класному керівнику за участь. Нам з Вами було весело!!!

          

21 листопада 2019 року учні 11 класу школи № 40 міста Полтави завітали до Полтавського університету економіки і торгівлі, де весело провели час.

Вони поринули у світ науки, побачили сучасну бібліотеку та медіотеку, дізналися про можливості дистанційного навчання.

Учні разом зі своїм класним керівником, вчителем-дефектологом Макаровою Світланою Іванівною та доцентом, к.е.н. Івасенко Оленою Анатоліївною шукали маркетингові компетенції.

Разом із директором Навчально-наукового інформаційного Центру Іващенком Максимом Миколайовичем учні поринули у захоплюючий світ режисури.

Знайомство школярів із ПУЕТ закінчилося на веселій ноті, запальними танцями разом із студентами університету та веселими співами в караоке.

          

18 листопада 2019 р.  Бухгалтерів у Полтаві стало більше. Вітаємо нову групу випускників Бухгалтерських курсів із завершенням навчання та отриманням сертифікатів!

Бажаємо якнайшвидше отримати дивіденди від вкладених у навчання інвестицій, цікавої та добре оплачуваної роботи.

          

Навчання магістрів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" має практично-орієнтовану спрямованість. Студенти проходять виробничу практику на провідних виробничих підприємствах Полтавської області.

Під час проходження практики вони перебувають під наглядом керівників практики від підприємства та університету.

18 листопада 2019 р. доцент кафедри бухгалтерського і аудиту Карпенко Є.А. відвідала ПрАТ «Фірма "Полтавпиво» під час проходження практики магістранткою Супрун Аліною.

          

22 жовтня 2019 р. студенти спеціальності "Облік і оподаткування" прийняли участь в Квесті від ПриватБанк. Нові знання та гарні емоції отримано! Дякуємо за співпрацю!

          

22 жовтня 2019 р. відбувся дебют першокурсника. Пишаємося нашими талантами!

          

На кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту - нова магістерська освітня програма «Публічні закупівлі». Детальна інформація за посиланням:

https://vstup.puet.edu.ua/spec/publichni-zakupivli-magistr/

          

19 жовтня 2019 р.  к.е.н., доц. Карпенко Є.А. приймала участь у роботі семінару, організованого Міністреством розвитку економіки і торгівлі та сільського господарства України на тему «Нововведення у сфері публічних закупівель та практичні аспекти роботи в ProZorro».

          

14 жовтня 2019 р.  до ПУЕТ завітали представники компанії Закупівлі.ua.

Метою візиту стало підписання договору про співробітництво між ПУЕТ та Закупівлі.ua.

Представники компанії провели зустріч зі студентами та окреслили потенційні напрями працевлаштування.

          

14 жовтня 2019 р. На День Університету завітали учні ЗОШ 7 м. Полтава (класний керівник - Литвиненко Тетяна Михайлівна).

Разом з к.е.н., доц. Ночовною Ю.О. вони знайомилися із університетом та розважалися на цікавих локаціях. Зокрема, вчилися відрізняти якісні продукти від неякісних, дивилися кінофільм та веселилися на руханці.

          

9 жовтня 2019 р. Навчаємо «Сімейній бухгалтеріі» учнів ЗОШ 7 м. Полтави. Виявляється, багато наших мрій мають грошовий вимір. Гралася у сімейний бюджет к.е.н., доц. Мілька А.І.

          

          

6 вересня 2019 року викладачі кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Ночовна Юлія, Карпенко Євгенія, Любимов Микола та завідуюча кафедрою Кулик Вікторія радо вітали у Полтавському університеті економіки і торгівлі студентів Полтавського кооперативного коледжу. Після екскурсії по університету про студентське життя говорили у затишній атмосфері за чашкою запашного чаю.

          

1 вересня 2019 року завідувач кафедри Вікторія Кулик та куратор групи Юлія Ночовна радо зустрічали першокурсників спеціальності "Облік і оподаткування" Полтавського університету економіки і торгівлі. Студентам-першокурсникам розказали про переваги професії бухгалтер та особливості навчання у ПУЕТ, провели екскурсію університетом та закінчили зустріч чаюванням у затишній кондитерській «Марія Комарист».

Починаємо! Усе найкраще попереду!

          

15-17 травня 2019 р. У II етапі Всеукраїнської студентської олімпіаді з дисципліни Управлінський облік серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації брали участь представники  кафедри бухгалтерського обліку і аудиту:

Шийка Ганна Іванівна ( ОА-51 м) як переможниця I етапу конкурсу в університеті, та к.е.н., професор Карпенко Ольга Василівна як член журі цього заходу. Зустріч з професіоналами з різних міст України  додала нових обертів в розвитку та підтримці сучасних знань з управлінського обліку, що особливо важливо зараз, коли спеціальність  О71 «Облік і оподаткування» віднесена до галузі знань 07 «Управління та адміністрування».

          

3 квітня 2019 року студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування в рамках навчальних тренінгів Бухгалтерський облік у бізнесі та Галузеві особливості фінансового обліку разом з доцентом кафедри Ночовною Ю.О.(Julia Nochovna) відвідали ТЦ Епіцентр.

Практикоорієнтоване виїзне заняття дозволило студентам детально ознайомитися з основними бізнес-процесами торговельного підприємства, особливостями роботи з касовими апаратами, документальним оформленням та обліком  руху товарно-матеріальних цінностей.

          

26 березня 2019 року в рамках ХLІІ Міжнародної наукової студентської конференції за підсумками науково-дослідних робіт студентів ПУЕТ за 2018 рік кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту проведено засідання секції «Проблеми бухгалтерського обліку, контролю та аналізу» - керівник к.е.н., доцент Ночовна Ю.О.

На заході заслухані та обговорені доповіді студентів 1-5 курсів спеціальності „Облік і оподаткування”, які підтвердили проблемність та практичну спрямованість наукових досліджень кафедри, супроводжувалися змістовними презентаціями і викликали жваву професійну дискусію у присутніх.

Дипломи отримали:

І ступеня - Неруш Анна Юріївна, ОА-51м «SWOТ-аналіз ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» (науковий керівник – Ночовна Ю.О., к.е.н., доцент)

ІІ ступеня - Ющенко Олександр Сергійович, ОА-51м «Завдання бухгалтерського обліку нематеріальних активів в інституційному середовищі» (науковий керівник – Карпенко О.В., к.е.н., професор)

Даскал Юлія Олександрівна, ОА-21 «Нові правила обліку валютних операцій підприємства» (науковий керівник – Ночовна Ю.О., к.е.н., доцент)

ІІІ ступеня - Супрун Аліна Олексіївна, ОА-51м «Резерви збільшення прибутку та підвищення рентабельності підприємства» (науковий керівник – Прохар Н.В., к.е.н., доцент)

Горбенко Катерина Олександрівна, Лисенко Тетяна Анатоліївна, ОА-12і «Порівняльна характеристика податкових систем України та світу» (науковий керівник – Прохар Н.В., к.е.н., доцент)

Щиро вітаємо переможців конференції і зичимо подальших наукових здобутків, творчого натхнення і віри у власні сили!!!

          

Свято розуму, кмітливості та ерудиції

З метою популяризації бухгалтерського обліку, професійної та творчої самореалізації студентської молоді й зміцнення зв’язків університету з кооперативними коледжами 20 березня 2019 року проведено День кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ

Учасниками заходу стали студенти І-V курсів спеціальності 071 Облік і оподаткування Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавського кооперативного коледжу та Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права імені С. В. Литвиненка.

У рамках Днів кафедри бухгалтерського обліку і аудиту організовано презентацію наукових розробок та дистанційних курсів викладачів кафедри, студентські олімпіади з фахових дисциплін, день студентського самоврядування, конкурс на кращу відеолистівку «Бухгалтер і Я», квест «Лабіринтами ПУЕТ», медіагру «Бухгалтер-ерудит».

За активну участь у Днях студентського самоврядування нагороджено студентів груп ОА-11і - Горбенко Катерину, Лисенко Тетяну, ОА-41 -Швець Анастасію

Нагороджено студентів за перемогу в олімпіадах з фахових дисциплін:

  • «Організація і методика аудиту»  студентку групи ОА -51м - Супрун Аліну
  • «Облік і звітність в оподаткуванні» студентку групи ОА -51м - Неруш Анну
  • «Управлінський облік» студентку групи ОА -51м - Шийку Ганну
  • «Фінансовий облік»  студентку групи ОА- 21 Даскал Юлію
  • «Основи бухгалтерського обліку»  студентку групи ОА- 21 - Польову Анну

Традиційно в межах Днів кафедри бухгалтерського  обліку і аудиту 20.03.2019 р. доц. Прохар Н.В. для студентів проведено КВЕСТ «Лабіринтами ПУЕТ».

У захоплюючій грі приймали участь збірні команди студентів ІІ і V курсів  та  І і ІV курсів спеціальності «Облік і оподаткування». Під час КВЕСТу команди розв’язували завдання професійного спрямування, загальної ерудиції та показали неабияку кмітливість і гарну фізичну підготовку при переміщенні станціями маршруту.

Вітаємо переможців – збірну команду ІІ і V курсів, вони лише на лічені секунди прибули  до кінцевої станції маршруту першими! Заохочувальні призи у вигляді смаколиків  отримали всі учасники КВЕСТу!

За участь у конкурсі на кращу відео-листівку „Бухгалтер і Я” нагороджено студентів академічних груп ОА-51, ОА-41, ОА-11і 

За участь у медіа-грі „Бухгалтер-ерудит” – збірна команда ПУЕТ і Полтавського кооперативного коледжу «Бухгалтерський дозор», капітан: Неруш Анна, а також команда Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права ім. С.В. Литвиненка «Гарячі перці», капітан: Ялонська Любов

Усі учасники заходу нагороджені грамотами, дипломами, подарунками та солодкими призами.

Щиро дякуємо студентам за активну участь, а керівництву ПУЕТ, Полтавського та Новомосковського кооперативних коледжів  – за співпрацю та підтримку!!!

Дякуємо за те, що Ви завжди з нами!!!

          

ОГОЛОШЕННЯ!!!

20 березня 2019 року початок о 8:00 год.00 хв.

День кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ

Учасники:  студенти І-V курсів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавського кооперативного коледжу, Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права ім. С.В. Литвиненка, викладачі, абітурієнти та зацікавлені особи.

Програма заходів

Дата і час
проведення

Назва заходу

20.03.2019р.
8:30
ауд. 124,133

День студентського самоврядування

20.03.2019р.
9:00
ауд. 133

Узагальнення результатів олімпіад з фахових дисциплін:
Фінансовий облік
Організація і методика аудиту
Основи бухгалтерського обліку
Управлінський облік
Облік і звітність в оподаткуванні
Інформаційні системи і технології в обліку

20.03.2019р.
9:00
ауд. 133

Відео-листівка «Бухгалтер і Я»

20.03.2019р.
9:30
приміщення
університету

Квест «Лабіринтами ПУЕТ»

20.03.2019р.
10:30
ауд. 302

Презентація наукових розробок викладачів кафедри, дистанційних курсів, науково-дослідних та дипломних робіт студентів

20.03.2019р.
11:00
ауд. 302

Медіа-гра «Бухгалтер-ерудит»
зі студентами Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавського кооперативного коледжу та Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права ім. С.В. Литвиненка

 ГОСТИННО ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ

Долучитися ДО ЗАХОДІВ!!!

          

З дружнім профорієнтаційним візитом до Полтавської ЗОШ № 18 (І-ІІІ ступенів) 14.03.2019 р. завітали викладачі кафедри бухгалтерського обліку і аудиту доцент Мілька А.І.(Алла Мілька) та асистент Чижик Т.В.(Tanya Chyzyk).

Колектив вчителів Полтавської ЗОШ № 18 та учні випускових класів радо зустріли та із задоволенням поринули у захоплюючий світ Сімейної бухгалтерії. Учні із захопленням підраховували доходи і витрати, визначали шляхи економії сімейного бюджету.

Після перегляду презентаційних відеороликів про ПУЕТ викладачі детально розповіли про правила прийому до університету, порядок подання документів, умови навчання й проживання студентів, а також переваги, які має університет.

Висловлюємо подяку директору Полтавської ЗОШ № 18 Горіній Оксані Йосипівні та її заступнику з навчально-виховної роботи Ладигіній Олені Володимирівні за теплу атмосферу та сприяння у проведенні заходу!

          

Як часто ми стикаємося з проблемою нестачі грошей для здійснення власної мрії? Як навчитися рахувати доходи, контролювати витрати та заощаджувати заради найважливішого? Адже навколо так багато нового і цікавого...

12.03.2019 року викладачів кафедри бухгалтерського обліку і аудиту (Accounting PUET) ПУЕТ(@puet) Ночовну Ю.О. (Julia Nochovna) та Мільку А.І. (Алла Мілька) гостинно зустрічало керівництво Полтавської спеціальної загальноосвітної школи 40 для проведення семінару-тренінгу «Навчися заробляти гроші на свої мрії.

Сімейна бухгалтерія» для учнів випускових класів. Майбутні абітурієнти з неабияким інтузіазмом занурилися у світ цифр і спробували себе у ролі бухгалтера. Збагнувши найважливіше, легко стати успішним!!!

Щиро дякуємо директору ЗОШ 40 Голубу Василю Григоровичу та його заступнику з навчально-виховної роботи Якіній Віті Іванівні за співпрацю!

          

Змінимо світ разом з Microsoft

5 березня доцент Деньга С.М. взяла участь у семінарі «Хмарні технології Microsoft. Безпечно. Надійно. Продуктивно», який було організовано представниками компанії Microsoft у Полтаві.

На семінарі було представлено останні технологічні новинки, тренди, нові інструменти автоматизації бізнес-процесів.

Захід організували ТОВ "ОблікСофт", Mitibi LLC - комплексні решення для бізнесу та 0532.ua - сайт міста Полтави - новини, афіша, довідник підприємств.

На семінарі обговорювалися наступні проблеми.

  1. Хмарні сервіси Microsoft та ефективність процесів.
  2. Інструменти та рішення Microsoft для підвищення продуктивності працівників. 
  3. Системний інструмент підвищення повернення інвестицій у програми лояльності. 
  4. Сервіси захисту пристроїв і додатків. 
  5. Програми навчання Microsoft.
  6. Що дають нам "хмарні" технології? Концепція 1C і Microsoft Cloud для кінцевого споживача. 1C в інфраструктурі публічної хмари (Azure).

Семінар розраховано для ІТ-керівників та підприємців переважно малого і середнього бізнесу, які хочуть бути на хвилі останніх технологічних новинок.

Готуючи завтрашніх фахівців і підприємців, наші викладачі не уявляють своєї роботи без постійного навчання та самовдосконалення, розвиваючи цю компетенцію і у молодого покоління.

          

26 лютого викладачами кафедри бухгалтерського обліку і аудиту для студентів ІІ курсу спеціальності "Облік і оподаткування" Полтавського кооперативного коледжу проведено медіа-урок "Як заробити перший мільйон?". Після перегляду художнього фільму "Золото" (2016) студенти мали можливість розробити і презентувати власний інвестиційний проект зі створення бізнесу, оцінку якому зробили студенти І курсу спеціальності "Облік і оподаткування" нашого університету Польова Анна та Желізняк Владислав. Цікаво було спостерігати за вмінням незнайомих раніше людей знайти спільні інтереси та проявити свої  лідерські якості. Маємо надію, що всі вони стануть заможніми та успішними і ми будемо пишатися ними!!! 

Захід відбувся за активної підтримки адміністрації Полтавського кооперативного коледжу і особисто викладача Радевич Тетяни Володимирівни! Щиро дякуємо за співпрацю і зичимо нових професійних звершень!

          

25.02.2019 року асистентом кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Чижик Т.В. проведено профорієнтаційну роботу серед випускників Миколаївської  ЗОШ І – ІІІ  ступенів, Роменського району, Сумської області та Роменського коледжу Сумського національного Аграрного університету, м. Ромни.

Учні та студенти  із зацікавленістю переглянули відео-ролики про університет, ознайомилися з основними напрямами діяльності університету, перевагами навчання та переліком спеціальностей, правилами прийому на 2019 навчальний рік. Найбільше школярів зацікавило проходження практики за кордоном, паралельне навчання в університетах інших країн та наявність гідних умов проживання, потенційних можливостей для творчого розвитку і подальшого працевлаштування.

          

Сьогоднішні випускники сільських шкіл такі щирі, відверті та відкриті, з легкістю готові сприймати все нове та цікаве! 

У цьому 25 лютого 2019 р. переконалися викладачі кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Ночовна Ю.О. та Карпенко Є.А. під час проведення профорієнтаційної роботи серед учнів 11 класів Селещінської, Машівської, Дмитрівської, Михайлівської та Лип’янської загальноосвітніх шкіл. 

Для  учнів 10-11 класів Михайлівської ЗОШ було проведено семінар-тренінг "Навчись заробляти гроші на власні мрії. Сімейна бухгалтерія", який дав можливість кожному із присутніх на мить відчути себе бухгалтером, навчив вести сімейний бюджет, заощаджувати та рахувати гроші. Сподіваємося, що отримані учнями навички стануть у нагоді при контролі за власними "кишеньковими" коштами та при веденні бізнесу.

Віримо, що Україна має світле майбутнє, в тому числі і в обличчі сьогоднішніх випускників загальноосвітніх шкіл Машівського району!!!

Щиро дякуємо адміністрації Селещінської, Машівської, Дмитрівської, Михайлівської та Лип’янської загальноосвітніх шкіл за небайдужість  та співпрацю!!!!

          

21-22.12.2018 р. відбувся успішний захист студентів-магістрантів спеціальності "Облік і оподаткування" денної форми навчання.

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

          

19.12.2018 відбувся успішний захист студентів-магістрантів заочної форми навчання зі спеціальності «Облік і оподаткування». Магістрів вітала Регіональний менеджер Тетяна Вікторівна Куделя.

Бажаємо успіхів!

          

8 грудня 2018 року доцентом кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ Соболь Г.О. проведено ігровий тренінг «Хитрощі перевірки або Право на помилку» з набуття навичок роботи аудитора.

До заходу долучилися учні шкіл № 19, 30. Учасники дізналися про професійні переваги та людські якості аудитора, навчилися виявляти фіктивні документи на основі формальної, арифметичної перевірки та перевірки по суті.

Допомогу у професійній майстерності надавали студенти спеціальності «Облік і оподаткування» Бойко Роман та Гордєєва Катерина.

Найбільш дискутоване питання – Чи має аудитор право на помилку?  Адже його професійне судження є основою для прийняття важливих рішень в управлінні, що визначають майбутнє бізнесу. Але, чи так це насправді? «Ризики в аудиті» - нова сторінка циклу професійних тренінгів.

До нових зустрічей!

          

22 листопада 2018 року у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» викладачами кафедри бухгалтерського обліку і аудиту проведено Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Соціально-економічні та правові чинники розвитку національної економіки України: облікові, аналітичні та контрольні аспекти в сучасних умовах інтеграційних процесів».

Метою проведення конференції було узагальнення наукових досліджень та розробка практичних рекомендацій щодо розвитку національної економіки України в цілому, а також обмін думками між досвідченими і молодими вченими та практиками.

Тези доповідей для обговорення на форумі конференції надіслали 162 учасники із України, Республіки Білорусь, Чеської Республіки, Грузії, Болгарії. Вітчизняні вчені представили своє бачення розвитку національної економіки України, виходячи із регіональних особливостей, зокрема, участь прийняли вчені із міст Вінниця, Дніпро, Ірпінь, Київ, Кривий ріг, Львів, Мелітополь, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси.

Дискусії науковці були пов’язані з обговоренням тем: основ функціонування та розвитку національної економіки України,  уточнення місця інформаційній систем та технологій в економіці, стану та проблем обліково-аналітичного забезпечення функціонування суб’єктів господарювання. Також було акцентовано увагу на актуальні питання функціонування та розвитку банківських систем та місце маркетингу і менеджменту в забезпеченні соціально-економічної стабільності.

Актуальність тематичних напрямів підтвердила участь провідних науковців, серед яких: 19 докторів наук та професорів; 32 кандидатів наук та доцентів;  9 здобувачів та аспірантів. У конференції взяли участь 48 студентів різних економічних спеціальностей, які навчаються за освітніми рівнями бакалавра та магістра, серед яких були іноземні студенти.

          

Ключ від професійного успіху одержав кожний, хто відвідав  День відкритих дверей  у ПУЕТ!

8 листопада 2018 року наша кафедра бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ гостинно приймала учнів 11-Б класу Полтавської ЗШ № 19 із класним керівником Калініченко Валентиною Василівною.

Учням було широко представлено освітні програми, умови навчання, перспективи закордонного стажування тощо.  Доц. Соболь Г. О. проведено семінар-тренінг «Хитрощі перевірки або право на помилку» з набуття навичок роботи аудитора ( Як виявити фіктивну накладну?   Як впізнати контрагента-шахрая?  «Хитрощі» з ПДВ.   Які професійні навички та моральними риси притаманні аудитору?  Чи має аудитор право на помилку?)

Ми завжди раді друзям!

          

Перейняти досвід у справжніх професіоналів прагне кожний студент!  

7 листопада 2018 р. студенти спеціальності «Облік і оподаткування» ПУЕТ взяли участь у роботі семінару-практикуму для комерційних та агропідприємств «Нові податкова накладна і розрахунок коригування. Передноворічні клопоти бухгалтера» (організатори: громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб «Баланс»; Полтавське представництво Групи компаній «Баланс»; редакція видання «Баланс»; спільно із кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ).

Цей захід – занурення у глибини практичної діяльності. Змушує переосмислити місце бухгалтера в управлінні бізнесом, відчути особисту професійну відповідальність за його безпеку.

 Разом до вершин професіоналізму!

          

День відкритих дверей – завжди свято!

1 листопада 2018 року ПУЕТ гостинно приймав школярів Полтави.

Гості нашої кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ – учні 11 класу Полтавської ЗОШ № 7 із класним керівником Остапієнко Сергієм Валентиновичем. У невимушеній родинній атмосфері було презентовано освітні програми ПУЕТ. Гості скористалися нагодою поспілкуватися із студентами і викладачами ПУЕТ; під час екскурсії по університету ознайомилися із матеріальною базою освітнього процесу.

Доц. Ночовною Юлією було проведено семінар-тренінг «Навчися заробляти гроші на своїй мрії. Сімейна бухгалтерія».  

Ми цінуємо Вашу довіру до нас!

          

1 листопада відбувалася зустріч омбудсмена з кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту в рамках тренінгового циклу для викладачів та співробітників ПУЕТ. В конструктивному діалозі обговорили особливості взаємодії студентського омбудсмена, викладачів та студентів як учасників освітнього процесу.

          

18-19 жовтня 2018 року завідувачка кафедри д.е.н., доц. Кулик В.А. та к.е.н., доц. Деньга С.М. взяли участь у тренінгу на тему «Розробка плану впровадження системи комунальної (муніципальної)  статистики», який було проведено у Полтаві в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». 

В рамках тренінгу учасникам на прикладі німецьких міст було презентовано муніципальну систему статистику Німеччини, її організаційну структуру, сфери відповідальності, процеси фінансування, опрацювання даних щодо моніторингу та звітування.

Учасники обговорили необхідність та план дій, як запустити роботу служби\відділу аналізу інформації в Полтавській міській раді, скільки людей має працювати в такій службі, кому вона має підпорядковуватися і який круг завдань цієї служби.

Джерело: http://www.2030.poltava.ua/ua/novyny-ta-podii/170-18-19-zhovtnia-2018-roku-buv-provedenyi-treninh-na-temu-rozrobka-planu-vprovadzhennia-systemy-komunalnoi-munitsypalnoi-statystyky

          

Велика вдача – поспілкуватися у професійному колі ще під час навчання у ВНЗ! 18 жовтня 2018 р. студенти спеціальності «Облік і оподаткування» ПУЕТ взяли участь у семінарі-практикумі «Осінні нововведення з питань оплати праці» (організатори: громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб «Баланс»; Полтавське представництво Групи компаній «Баланс»; редакція видання «Баланс»; спільно із кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ).

Актуальні питання:

1. Нововведення, що пов’язані з соціальним страхуванням:
2. Виплата лікарняних і новий порядок фінансування ФСС:
3. Квартальний звіт за формою №1ДФ: згадуємо порядок подання та виправляємо помилки.

          

Підґрунтя професійних знань бухгалтера формує розуміння бізнес-процесів і основ сучасних технологій. Узгоджена взаємодія освітньої та виробничої сфери є фундаментом дуальної освіти.  

10 жовтня 2018 року студенти спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод», історія створення якого починається із 1945 року.

Сьогодні завод заслужив визнання і повагу в Україні, країнах СНД і Прибалтики, і в далекому зарубіжжі – Китаї, Болгарії, Франції, Німеччині, Австрії, Великобританії, США, Швейцарії, Греції, Туреччини, Польщі, Румунії та Аргентині.

Підприємство має ряд нагород і знаків пошани, постійно робить кроки для набуття нових підтверджень лідерства в своїй галузі.

Майбутні фахівці у сфері бухгалтерського обліку мали нагоду простежити одномоментність виробничих процесів і документування операцій, усвідомити специфіку проведення інвентаризації у цехах, зрозуміти важливість раціональності використання ресурсів.

          

Цього року газета «Все про бухгалтерський облік» святкує свій 25-річний ювілей!

8 жовтня 2018 р. відбулась зустріч студентів спеціальності «Облік і оподаткування», викладачів кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ із представником редакції газети «Все про бухгалтерський облік» Куделя Тетяною. 

Газета «Все про бухгалтерський облік» є одним із авторитетних у нашій країні професійних видань, що підхоплює гострі, актуальні, цікаві та корисні питання у сфері бухгалтерського обліку.

Бажаємо, щоб величезний потенціал, висока професійна майстерність і надалі будуть запорукою плідної діяльності творців газети «Все про бухгалтерський облік». Бажаємо нових творчих злетів, довіри читачів і професійного чуття на все нове та цікаве у сфері бухгалтерського обліку! Нових успіхів та процвітання!

          

Міжнародна науково-практична
інтернет-конференція

«Соціально-економічні та правові чинники розвитку національної економіки України: облікові, аналітичні та контрольні аспекти в сучасних умовах інтеграційних процесів»

Вельмишановні колеги!

 Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (кафедра бухгалтерського обліку і аудиту) запрошує вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Соціально-економічні та правові чинники розвитку національної економіки України: облікові, аналітичні та контрольні аспекти в сучасних умовах інтеграційних процесів», що відбудеться 22 листопада 2018 року.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

  • Cекція 1. Концептуальні основи функціонування та розвитку національної економіки України.
  • Секція 2. Актуальні питання функціонування та розвитку банківських систем.
  • Секція 3. Обліково-аналітичне забезпечення функціонування суб’єктів господарювання.
  • Секція 4. Облік та контроль у контексті перспектив удосконалення фіскального адміністрування.
  • Секція 5. Інформаційні системи й технології в економіці.
  • Секція 6. Маркетинг і менеджмент у забезпеченні соціально-економічної стабільності.

Просимо підтвердити свою участь у конференції до 1 листопада 2018 року надіславши на електронну адресу оргкомітету (conference2018oa@gmail.com) тези доповідей, оформлені відповідно до вимог.  За підсумками конференції буде сформований електронний збірник матеріалів конференції (PDF). Збірнику будуть надані відповідні бібліотечні індекси УДК, ББK та міжнародний стандартний книжковий номер (ISBN).

Час проведення:
22 листопада 2018 року

Місце проведення: 
Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ

Дата проведення: 
Четвер, 22 листопада 2018 о 09:00.

Інформаційний лист

Информационное сообщение

          

22.09.2018 р. студенти 1 курсу «Облік і оподаткування» ПУЕТ разом із куратором доц. Любимовим М. О. долучилися  до святкового ходи від Білої альтанки до Театральної площі м. Полтава у вишиванках у рамках арт-проекту "Полтава Вишивана".

Люби свою сорочку шиту,
В ній України вся родина.
Легенду бережи нажиту,
Вона, – як життєдайна днина!
(за В. Шерником)

Квест «Лабіринтами ПУЕТ» вже став щорічною традицією кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ!

          

19.09.2018 р. ми запросили наших друзів – студентів спеціальності «Облік і оподаткування» Полтавського кооперативного коледжу. Три команди – три дружніх цілеспрямованих колективи студентів спеціальності «Облік і оподаткування» ПУЕТ (1, 2, 4, 5 курси) та Полтавського кооперативного коледжу (2, 3 курси) – змагалися за право бути визнаними найкмітливішими, найспритнішими, найерудованішими.

Правильні відповіді на загадки, логічні задачки, ребуси, шаради, професійні питання, розроблені доц. Прохар Н. В., доц. Соболь Г. О., ховали у собі станції призначення лабіринту ПУЕТ: навчальні аудиторії, кафедру бухгалтерського обліку і аудиту, військову кафедру, деканат факультету фінансів і обліку, актову залу, медіатеку, бухгалтерію, радіорубку, бібліотеку, спорткомплекс «Олімп», кабінет омбудсмена, хол 2 поверху.

На переможців чекав студентський кубок кафедри бухгалтерського обліку і аудиту та солодкі смаколики

Ми дякуємо за підтримку нашого заходу кураторам студентських груп Полтавського кооперативного коледжу Радевич Т. В., Москаленко О. І.

До нової зустрічі! 

          

Студенти і викладачі ПУЕТ взяли участь у заходах з нагоди 75-ї річниці визволення Полтави від німецько-фашистської окупації. 19.09.2018 р. пройшла офіційна церемонія біля пам’ятника загиблим військовим авіаторам. 

Пам’ятаємо. Шануємо.

          

А чи були ви по той бік ефіру на «Лтаві»? 18.09.2018 р. Телерадіоканал «Лтава» запросив на екскурсію студентів спеціальності «Облік і оподаткування» ПУЕТ.

Разом із викладачами кафедри бухгалтерського обліку і аудиту доц. Карпенко Є. А., доц. Соболь Г. О. нам вдалося на мить долучитися до світу телебачення.

Взнати, як проходять зйомки популярних телепрограм, ознайомитися із алгоритмом побудови ефірних блоків. Ми краєм ока зазирнули, як готується випуск Полтавських телевізійних новин.

Нам показали тонкощі роботи у студії радіомовлення. Ми поспілкуватися із справжніми професіоналами у цій сфері. Адже злагоджено працює ціла команда спеціалістів. Це вражає! Бажаємо Телерадіоканал «Лтава» подальших успіхів, гарячих нових і широкої аудиторії!

          

18.09.2018 р. доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ Мілька Алла взяла участь у роботі професійного семінару із циклу «Форум. Бюджет» на тему «Нове в бухгалтерському обліку, звітності по ЄСВ та державних закупівлях для суб’єктів державного сектору».

Захід було організовано у форматі «кінотеатр» у 20 містах України.

На семінарі розглянуто стратегію розвитку бухгалтерського обліку у державному секторі, актуальні питання подання фінансової звітності та звітності з ЄСВ, проблемні аспекти запровадження системи подання електронної звітності через сервіси «Є-Звітність» та «Є-Дата». Окремо надано роз’яснення щодо контролю в сфері публічних закупівель, актуалізації роботи автоматизованих систем управління та обліку в бюджетному секторі тощо.

          

5 вересня 2018 року кафедра бухгалтерського обліку і аудиту радо приймала гостей із Полтавського кооперативного коледжу.

Студентів 2 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» та куратора групи викладача Радевич Т. В. привітала завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту д.е.н., доц. Кулик В. А.

У рамках заходу доцентом Ночовною Ю. О. проведено семінар-тренінг «Навчись заробляти гроші на свої мрії. Сімейна бухгалтерія», на якому обговорено актуальні проблеми формування сімейного бюджету, можливості отримання додаткових доходів та економії поточних витрат. Професійна спрямованість ситуаційного завдання тренінгу дозволила майбутнім бухгалтерам обрахувати загальну суму доходів і витрат сім’ї та визначити можливу суму заощаджень, яка сприятиме здійсненню власної мрії!

Під час квест-екскурсії по університету «Шляхами таємничого НЕщоденника», яку очолила доцент Соболь Г. О., гості мали змогу поспілкуватися із колективом кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, деканату фінансів і обліку Інституту економіки, управління та інформаційних технологій, працівниками Центру дистанційного навчання, читальної зали, медіатеки.

Підримку в організації заходу було надано доц. Карпенко Є. А., ст. лаборантом Кулявець Н. О., магістрантом 6 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Чижик Тетяною.

На згадку про проведений захід гостям було роздано черговий випуск Студентського Вісника ПУЕТ, а переможцю квест-екскурсії – особливий приз. 

          

6 вересня 2018 р. представники «Finanzgruppe. Sparkassenstiftung für internationale Kooperation» провели тренінг «Інструменти ефективного управління бізнес-діяльністю. Побудова та аналіз управлінського обліку» для підприємців та керівників малого бізнесу Полтави, у якому брали участь викладачі кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ – доц. Соболь Г. О., доц. Деньга С. М. Тренінг поєднав елементи теорії з бізнес-планування та практики з моделювання та аналізу звіту про рух грошових коштів. 

          

Чудового дня золотої осені висловлюємо щирі слова подяки профессору Юстині Андріївні Веризі! 

За роки освітньої діяльності Ви виховали не одне покоління справжніх лідерів у сфері обліку і аудиту. Ви навчили нас рухатися вперед у професії та житті, відновлювати жагу до знань і всього нового, загартували дисципліною та відповідальністю. 

Ви перегорнули нову сторінку долі! Нехай Ваша душа залишається молодою, повниться радістю кожен прожитий день, а Ваше щире серце не знає втоми.

Щиро зичимо доброго здоров’я на довгі роки, добробуту, щастя в житті, Божих благословінь!

Презентуємо Індивідуальний план викладача Вериги Юстини Андріївни за 1974 – 2018 навчальні роки!

          

Архів новин